Promocja Wykręć sobie nagrody | MOTOFAKTOR

Promocja Wykręć sobie nagrody

person Redakcja 20/04/2023

Promocja obowiązuje w dniach:

17.04.2023 r. – 29.04.2023 r.

Zasady promocji:

Klienci Inter Parts, którzy w okresie trwania promocji kupią więcej niż w terminie 20.03-31.03.2023, będą nagradzani według poniższych progów:

  • Zakupy na kwotę wyższą o 1500 zł netto premiowane kartą zakupową o wartości 100 zł do DECATHLON LUB EURO RTV AGD LUB ORLEN
  • Zakupy na kwotę wyższą o 2500 zł netto premiowane kartą zakupową o wartości 200 zł do DECATHLON LUB EURO RTV AGD LUB ORLEN

UWAGA! W promocji mogą wziąć udział tylko warsztaty oraz sklepo-warsztaty kupujące w oddziałach Inter Parts. Z promocji wyłączone zostały warsztaty Nexus Auto.

Nagrody są wydawane za 1 zł netto. Obowiązuje zasada 1 klient = max 5 nagród. Dla nowych klientów prowadzących działalność warsztatową wartość bazowa przyjęta na poziomie 1500 zł netto. Dla klientów prowadzących działalność warsztatową ze sklepem wartość bazowa przyjęta na poziomie 2500 zł netto.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 17/04/2023 - 29/04/2023
Organizator Inter Parts
Producent wszyscy producenci
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).