Promocja Voltaro | MOTOFAKTOR

Promocja Voltaro

person Redakcja 17/09/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

16.09.2018 - 31.10.2018

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają jednorazowego zakupu pakietu akumulatorów marki Voltaro i zgłoszą opiekunowi handlowemu udział w promocji, odbiorą:


  • polar Hi-Tec lub 5 000 Premiówek oraz dodatkowe 15 dni do przyznanego terminu płatności, przy zakupie pakietu akumulatorów za 1 000 zł netto;
  • softshell lub 12 500 Premiówek oraz dodatkowe 30 dni do przyznanego terminu płatności, przy zakupie pakietu akumulatorów za 2 500 zł netto;
  • 2x akumulator Voltaro 35AH/300A L+ lub 25 000 Premiówek oraz dodatkowe 45 dni do przyznanego terminu płatności, przy zakupie pakietu akumulatorów za 5 000 zł netto.


Dla 10 klientów z największymi zakupami akumulatorów Voltaro w okresie trwania promocji dodatkowo: zgrzewka napojów energetycznych Voltaro.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 16/09/2019 - 31/10/2019
Organizator Inter Parts
Producent Voltaro
Asortyment akumulatory
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).