Promocja Valeo | MOTOFAKTOR

Promocja Valeo

person Redakcja 1/07/2022

Promocja obowiązuje w dniach:

30.06.2022 r. 31-07.2022

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają w Moto-Profilu skumulowanego zakupu filtrów oraz elementów klimatyzacji oraz chłodzenia marki Valeo, premiowani będą nagrodami według poniższych progów:

  • 4000 zł netto – słuchawki bezprzewodowe JBLTWS225 lub do wyboru mop parowy Derma;
  • 6000 zł netto – alkomat promiler isober 30 lub do wyboru wkrętarka DeWALT Xr LI-ION;
  • 8000 zł netto – Amazfit T-Rex Pro lub do wyboru Jonnesway S04H52477S.

Dodatkowo, pierwsze 3 firmy, które wykonają największy wartościowo zakup elementów klimatyzacji Valeo, otrzymają odkurzacz Roborock S7.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 30/06/2022 - 31/07/2022
Organizator Moto-Profil
Producent Valeo
Asortyment filtry
Klimatyzacja
Układ chłodzenia
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).