Promocja SKY IS THE LIMIT | MOTOFAKTOR

Promocja SKY IS THE LIMIT

person Redakcja 7/10/2022

Promocja obowiązuje w dniach:

1.10.2022 r. – 30.11.2022 r.

Zasady promocji:

Osiągnij indywidualny target zakupowy na asortymencie marki MaXgear i zdobądź fantastyczne nagrody! To od Ciebie zależy, jakiej wartości nagrody wygrasz, ponieważ… w tej promocji nie ma żadnych ograniczeń!

Osiągnij jeden z dwóch wyznaczonych targetów zakupowych i zgarnij nagrodę gwarantowaną. A gdy masz ochotę grać dalej i sięgnąć nieba, rób dalsze zakupy asortymentu MaXgear, a każdy dodatkowy 1000 zł netto ponad wykonany target PREMIUM będzie oznaczał dodatkową nagrodę – jeden z bonów o wartości 100 zł.

Takich dodatkowych nagród możesz zdobyć nieograniczoną ilość! Ale to nie wszystko, bo jeśli po zrealizowaniu targetu PREMIUM będziesz grać dalej, to trafisz do rankingu z najlepszymi uczestnikami, a tam przewidziane są kolejne nagrody – dla najlepszych mamy do rozdania 100 zestawów klocków LEGO!

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 01/10/2022 - 30/11/2022
Organizator Auto Partner
Producent MaXgear
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).