Promocja Shell | MOTOFAKTOR

Promocja Shell

person Redakcja 18/07/2023

Promocja obowiązuje w dniach:

13.07.2023 r. – 14.08.2023 r.

Zasady promocji:

Dołącz do Klubu Partnerów Shell*, kup 100 l oleju Shell w okresie trwania promocji i odbierz od Auto Partner SA kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł.

Za zakup powyżej 300 l oleju Shell dostaniesz dodatkowo słuchawki JBL TUNE125.

Twoje punkty za zakupy produktów Shell będą liczone podwójnie w Klubie Partnerów Shell, gdzie czekają kolejne atrakcyjne nagrody. Więcej informacji o Klubie Partnerów Shell i rejestracja dostępne są TUTAJ.

*Promocja dostępna jest dla nowych i obecnych członków Klubu Partnerów Shell, którzy jako dystrybutora mają wybraną firmę Auto Partner SA. Członkami Klubu Partnerów Shell mogą stać się wyłącznie warsztaty.

Dodatkowe pliki:

  • ulotka promocyjna Shell


Obowiązuje w dniach 13/07/2023 - 14/08/2023
Organizator Auto Partner
Producent Shell
Asortyment środki smarne i płyny eksploatacyjne
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).