Promocja Ruville

person Katarzyna Ciupek 28/06/2018
Promocja obowiązuje w dniach:

11.06.2018 - 10.07.2018 lub do wyczerpania zapasów

Klienci, którzy w trakcie promocji dokonają skumulowanego zakupu elementów zawieszenia i/lub przegubów marki Ruville i przekroczą poszczególne progi zakupowe, otrzymają:

  • 1500 zł netto - opalarka 2000w 350°c i 550°c z akcesoriami
  • 3000 zł netto - szlifierka kątowa 850W 125MM + okulary ochronne bezbarwne z elastycznym paskiem i zausznikami + nauszniki przeciwhałasowe-26db


Dla klientów, którzy przekroczą 10000 zł netto czeka nagroda dodatkowa - wiertarko-wkrętarka z udarem 1 x bateria 18V 2,0AH z ładowarką + nasadki udarowe do felg aluminiowych, kpl 17, 19, 21 mm.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 11/06/2018 - 10/07/2018
Organizator Motogama
Producent Ruville
Asortyment zawieszenie/prowadzenie/łożyskowanie koła
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl