Promocja Premiówki Nadchodzą | MOTOFAKTOR

Promocja Premiówki Nadchodzą

person Redakcja 10/02/2022
Promocja obowiązuje w dniach:

1.02.2021 - 28.02.2021

Zasady promocji:

PREMIÓWKI NADCHODZĄ to akcja promocyjna przygotowana specjalnie dla klientów Inter Parts, zarejestrowanych w programie PREMIÓWKI*.

Promocja obejmuje części, akcesoria i kosmetyki samochodowe 33 Partnerów Promocji. Za zakupy produktów promowanych marek klienci Inter Parts otrzymują punkty PREMIÓWKI:


  • 1 zł wydane na produkty promowanych marek = 4 PREMIÓWKI dla klientów warsztatowych
  • 1 zł wydane na produkty promowanych marek = 3 PREMIÓWKI dla klientów hurtowych


Klienci wymieniają zebrane punkty na nagrody rzeczowe dostępne w katalogu nagród. Są wśród nich akcesoria i gadżety samochodowe, narzędzia i wyposażenie warsztatowe, nagrody z kategorii sport i rekreacja, RTV/AGD oraz odzież.

Dodatkowo Inter Parts przygotował nagrody dodatkowe dla 50 pierwszych klientów o najwyższych obrotach w czasie trwania promocji. Dla 10 najlepszych klientów przewidziano karty Media Markt lub Decathlon o wartości 400 zł. Następnych 40 klientów otrzyma bluzy sportowe marki IQ.

*PROGRAM PREMIÓWKI INTER PARTS

Program zakłada naliczanie punktów zwanych PREMIÓWKAMI dla zarejestrowanych klientów, którzy dokonają zakupu promowanych marek w określonym czasie. Aby dołączyć do programu PREMIÓWKI należy skontaktować się z opiekunem handlowym Inter Parts.

Obowiązuje w dniach 01/02/2022 - 28/02/2022
Organizator Inter Parts
Producent Ambi Pur
Atas
ATE
Blue Print
Bosch
Castrol
Continental
Druchema
ERC
Filtron
Glysantin
Holts
Jurid
K2
KYB
Lemförder
Mann-Filter
NGK
Noxy
NTK
Osram
Parys
Plak
Prestone
Quixx
Rainx
Ring
Sachs
Sonax
TRW
Valvoline
Xeramic
Zimmermann
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).