Promocja NTN-SNR | MOTOFAKTOR

Promocja NTN-SNR

person Katarzyna Ciupek 7/06/2018
Promocja obowiązuje w dniach: 6.06.2018 - 5.07.2018 lub do wyczerpania zapasów Zasady promocji : Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają skumulowanego zakupu zestawów łożysk do kół marki NTN-SNR i przekroczą poszczególne progi zakupowe, otrzymają:
  • 3 000 zł netto - plecak turystyczny 4F + spodnie ogrodniczki
  • 5 000 zł netto - wentylator kolumnowy o mocy 40W
  • 10 000 zł netto - klimator ewaporacyjny z funkcją jonizacji
  • 30 000 zł netto - dysk sieciowy My Book Duo 4TB (2x2TB) RAID Dual-Drive


Obowiązuje w dniach 06/06/2018 - 05/07/2018
Organizator Motogama
Producent NTN-SNR
Asortyment zawieszenie/prowadzenie/łożyskowanie koła
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).