Promocja Mann Filter

person Redakcja 16/11/2018
Promocja obowiązuje w dniach:

15.11.2018 - 14.01.2019 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają skumulowanego zakupu filtrów marki Mann Filter i przekroczą poszczególne progi zakupowe, otrzymają:

  • 30000 zł netto - zlewarko-wymierka do oleju z komorą za 1 zł netto
  • 20000 zł netto - wymieniarka oleju 65 l za 1 zł netto
  • 13000 zł netto - ekspres do kawy Krups za 1 zł netto
  • 10000 zł netto - zestaw kluczy nasadowych Sata za 1 zł netto
  • 6000 zł netto - zestaw kluczy płasko-oczkowych limited edition black za 1 zł netto


Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 15/11/2018 - 14/01/2019
Organizator Motorol
Producent Mann-Filter
Asortyment filtry
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl