Promocja Delphi Technologies | MOTOFAKTOR

Promocja Delphi Technologies

person Redakcja 13/07/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

1.07.2020 do 31.08.2020 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci Motogamy za skumulowany w okresie promocji zakup produktów Delphi Technologies w kwocie 6 500 PLN/netto premiowani będą zegarkiem Casio EDIFICE Momentum Classic Sporty Chronograph*.

Dodatkowo za 20 000 PLN/netto przyrostu osiągniętego w miesiącu VII i VIII 2020 w stosunku do obrotu w miesiącu V i VI 2020 klient otrzyma 500 PLN w kartach paliwowych BP.

*Styl Sportowy ; Odczyt Analogowy; Koperta Stal; Bransoleta Stal; Mechanizm Kwarcowy; Szerokość koperty 44 mm; Grubość koperty 11,2 mm; Szkło Mineralne; Wodoszczelność 100M; Okres gwarancji 3 lata; Stoper Tak; Datownik Tak; Kolor koperty Srebrny; Kolor tarczy Czarny; Kolor bransolety Srebrny

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 01/07/2020 - 31/08/2020
Organizator Motogama
Producent Delphi Technologies
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).