Promocja Castrol | MOTOFAKTOR

Promocja Castrol

person Redakcja 26/06/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

15.06 – 18.07.2020 r.

Zasady promocji:

Każdy klient*, który w trakcie trwania promocji osiągnie określony próg zakupowy na całym asortymencie marki Castrol dostępnym w sprzedaży Auto Partner SA, otrzyma nagrodę:


  • PRÓG I 4 000 zł netto – smartband Xiaomi mi band 4 + ekspozytor Castrol
  • PRÓG II 8 000 zł netto – głośnik mobilny JBL FLIP 4 + ekspozytor Castrol
  • PRÓG III 12 000 zł netto – smartfon Huawei P Smart + ekspozytor Castrol


W promocji można osiągnąć tylko jeden próg upoważniający do odbioru nagrody. Nagroda z najwyższego progu może być skumulowana dwukrotnie.

* Z promocji wyłączeni są klienci posiadający umowy olejowe.

Więcej szczegółów u Przedstawicieli Handlowych Auto Partner SA lub w oddziałach spółki.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 15/06/2020 - 18/07/2020
Organizator Auto Partner
Producent Castrol
Asortyment środki smarne i płyny eksploatacyjne
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).