Promocja AS-PL | MOTOFAKTOR

Promocja AS-PL

person Redakcja 1/06/2022

Promocja obowiązuje w dniach:

31.05.2022 – 31.07.2022

Zasady promocji:

Klienci Motorolu do końca okresu trwania promocji za skumulowany produktów marki AS-PL, nagradzani będą według poniższych progów:

  • 3 000 zł netto – bluza Nike z logo AS-PL;
  • 7 000 zł netto – walizka podróżna Xiaomi 90FUN Suitcase 28″;
  • 15 000 zł netto – monitor Xiaomi Mi Desktop Monitor 1C 23.8″ IPS;
  • 20 000 zł netto – smartfon POCO M4 PRO 5G 4+64GB;
  • 30 000 zł netto – smartfon Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6+128GB.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 31/05/2022 - 31/07/2022
Organizator Motorol
Producent AS-PL Sp. z o.o.
Asortyment układ elektryczny
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).