Program lojalnościowy Schaeffler | MOTOFAKTOR

Program lojalnościowy Schaeffler

person Redakcja 9/05/2019
Promocja obowiązuje w dniach:

8.05.2019 - 31.08.2019

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają zakupu premiowanych produktów za 1000 zł brutto, otrzymają bon na wyposażenie warsztatowe z oferty Auto Land o wartości 20 zł.

Aby przystąpić do programu lojalnościowego należy utworzyć konto w panelu klienta na stronie Auto Land, a następnie dokonać zakupu produktów z oferty LuK, INA, FAG oraz Ruville. Raz w miesiącu uczestnicy dostaną informację SMS-ową o wartości pozyskanych bonów, które można wymienić na nagrody do końca 2019 roku za 1 zł netto.

Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 08/05/2019 - 31/08/2019
Organizator Auto Land
Producent FAG
INA
LuK
Ruville
Schaeffler
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).