Program proPoints także w Czechach i Szwajcarii | MOTOFAKTOR

Program proPoints także w Czechach i Szwajcarii

person Joanna Piszcz 21/02/2023

Firma NGK SPARK PLUG, specjalista w dziedzinie technologii zapłonu i czujników, ogłosiła ekspansję programu proPoints w Czechach i w Szwajcarii.

 

Wiodący światowy specjalista w dziedzinie technologii zapłonu i czujników, NGK SPARK PLUG, ogłasza dalszą ekspansję programu proPoints w Czechach (od dnia 30 stycznia 2023 r.) i w Szwajcarii (od dnia 13 lutego 2023 r.). ProPoints to wspólny program lojalnościowy czterech renomowanych firm – CLARIOS, HELLA, NGK SPARK PLUG i ZF oferujących dziewięć marek premium: VARTA, HELLA, Hella Pagid, NGK Ignition Parts, NTK Vehicle Electronics, ZF, LEMFÖRDER, SACHS i TRW.

 

Dzięki proPoints niezależne warsztaty uczestniczące w programie mogą otrzymać atrakcyjne nagrody za zakupione produkty z oferty Aftermarket. Od momentu uruchomienia programu proPoints w marcu 2020 r. odniósł on znaczący sukces, a coraz większa liczba warsztatów w Austrii, Niemczech i ostatnio w Polsce korzysta z jego szerokiej gamy produktów.

 

W Czechach i Szwajcarii warsztaty będą teraz mogły zbierać punkty bonusowe za zakup ponad 70% produktów z oferty rynku wtórnego. Można je następnie wymienić na różne wysokiej jakości towary konsumpcyjne atrakcyjne dla każdego warsztatu, w tym m.in. narzędzia, sprzęt sportowy, elektronika, a także akcesoria biurowe i kuchenne.

Wraz z wprowadzeniem proPoints w Czechach i Szwajcarii poszerzamy naszą kompleksową ofertę dla warsztatów, umożliwiając im zakup produktów marek premium dla swoich klientów. Biorąc pod uwagę sukces i popularność programu, włączenie Czech i Szwajcarii było logicznym następnym krokiem i myślimy już o dalszym rozwoju proPoints w najbliższej przyszłości. David Loy wiceprezes Aftermarket EMEA w NGK SPARK PLUG EUROPE GmbH

 

Korzystanie z proPoints jest łatwe. Po zarejestrowaniu się na stronach www.propoints.cz i www.propoints.ch warsztaty w Czechach i Szwajcarii będą mogły kupować wybrane przez siebie towary u dystrybutorów biorących udział w programie. W zależności od wartości zakupu warsztaty automatycznie otrzymają 25 punktów za każde 2300 koron czeskich/100 franków szwajcarskich obrotu. Ponadto mogą otrzymać dodatkowe punkty w ramach różnych specjalnych promocji, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody.

 

Źródło: NGK SPARK PLUG

 

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).