ProfiAuto z rajdowym kalendarzem na 2023 r. | MOTOFAKTOR

ProfiAuto z rajdowym kalendarzem na 2023 r.

person Adrian Januszkiewicz 23/11/2022

Sieć ProfiAuto zaprezentowała kalendarz na rok 2023, w którym w głównej roli występują samochody rajdowe wykorzystywane przez zespół ProfiAuto Racing.

 

Zdjęcia do najnowszego kalendarza ProfiAuto to zbiór ujęć uchwyconych przez najlepszych fotografów motorsportowych. Pochodzą z tras Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (RSMP), w których ProfiAuto Racing startuje już drugi sezon. Bohaterami sesji są: Citroen C3 Rally2, Hyundai i20 R5 oraz Peugeot 208 Rally4. Dwa pierwsze samochody rajdowe, najczęściej w tym roku używane przez ProfiAuto Racing, mają niemal 300 koni i znane są m.in. z tras serii WRC (World Rally Car) – najpopularniejszego cyklu rajdów na świecie. Autami w ramach RSMP ścigają się Michał Tochowicz i Piotr Białowąs, niejednokrotnie plasując się w pierwszej dziesiątce tego najważniejszego w Polsce rajdowego cyklu.

 

Co więcej, przedstawiciele marki ProfiAuto planują kolejną aukcję charytatywną, na której licytowane będą właśnie zdjęcia z kalendarza na 2023 rok. W tym roku całkowity dochód (w wysokości niemal 20 tysięcy złotych) z pierwszej tego typu licytacji, organizowanej podczas Konferencji ProfiAuto, trafił do Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów, które wspiera wykluczone społecznie dzieci i ich rodziny.

W tym roku chcieliśmy przełamać zwyczajowe podejście do kalendarza i pokazać markę ProfiAuto w jej rajdowym obliczu – mówi Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu ProfiAuto – Zespół ProfiAuto Racing ma coraz więcej fanów, jesteśmy też mocno zauważalni na trasach cyklu RSMP. Z każdego rajdu przywozimy mnóstwo zdjęć, dlatego przenieśliśmy sportowe emocje na karty kalendarza, aby sympatycy marki również poczuli towarzyszącą nam adrenalinę. Dzięki aukcji charytatywnej wesprzemy także po raz kolejny potrzebujących, co – jak pokazała tegoroczna licytacja – ma zarówno dla nich, jak i dla nas szczególną wartość – podsumowuje Łukasz Kopiec.

 

Wydawnictwo w liczbie niemal 9000 sztuk już niedługo trafi do partnerów oraz fanów sieci z Polski, Czech i Słowacji.

 

Źródło: ProfiAuto

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).