Produkcja Rolls-Royesów wstrzymana na 2 tygodnie | MOTOFAKTOR

Produkcja Rolls-Royesów wstrzymana na 2 tygodnie

person Adrian Januszkiewicz 19/03/2020

Od poniedziałku 23 marca na 2 tygodnie zostanie wstrzymana produkcja aut w zakładzie Rolls-Royesa w Goodwood.

Aby jeszcze bardziej zabezpieczyć zdrowie i dobro pracowników firmy, po zawieszeniu mają nastąpić zaplanowane na dwa tygodnie wielkanocne przestoje konserwacyjne.

 

Codzienną działalność firmy zapewnią nieprodukcyjni pracownicy, którzy pozostaną w pracy w siedzibie firmy w Goodwood Estate w West Sussex lub którzy będą pracować z domu na zasadzie rotacji. W całej firmie wprowadzono środki dystansowania między pracownikami.

 

To działanie zostało podjęte po wprowadzeniu dodatkowych środków bezpieczeństwa przez rząd brytyjski w celu rozwiązania pandemii COVID-19.

To działanie nie zostało podjęte łatwo, ale zdrowie i dobre samopoczucie naszej wyjątkowej siły roboczej jest najważniejsze. Jesteśmy zwartą społecznością w Domu Rolls ‑ Royce'a i nie mam wątpliwości, że nasza odporność przebije się w tym niezwykłym czasie. Jako firma głęboko skoncentrowana na kliencie, jesteśmy świadomi, że decyzja o wstrzymaniu produkcji może być przyczyną dyskomfortu lub niedogodności dla niektórych z naszych cenionych klientów, za co przepraszamy, szukając ich zrozumienia w tym trudnym momencie. Torsten Müller-Ötvös dyrektor naczelny Rolls-Royce Motor Cars

 

Źródło: Rolls-Royce

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).