Premium Shop DT Spare Parts prowadzi specjalny program lojalnościowy | MOTOFAKTOR

Premium Shop DT Spare Parts prowadzi specjalny program lojalnościowy

Premium Shop produktów DT Spare Parts rozpoczął nową akcję promocyjną dla warsztatów w ramach swojego programu lojalnościowego.

Sklep premium liczy prawie 16 000 użytkowników ze 150 krajów na całym świecie. Oferta skierowana jest wyłącznie do użytkowników końcowych, którzy na wiele sposobów czerpią korzyści z zakupu produktów marki DT Spare Parts.

Łatwe uczestnictwo

Po jednorazowej, bezpłatnej rejestracji na premiumshop.dt-spareparts.com, kody koronne z nalepek produktów DT Spare Parts można zebrać na koncie prywatnym, a następnie wymienić na atrakcyjne premie do wyboru. Im więcej zostanie zakupionych części zamiennych DT Spare Parts z kodami koronnymi, tym większa liczba zdobytych nagród. Co więcej, użytkownicy mają możliwość wzięcia udziału w różnych kampaniach, takich jak comiesięczna loteria Premium Highlight. W trakcie tej promocji uczestnicy mogą zarobić dodatkowe korony lub wygrać cenne premie, takie jak tablety, telefony komórkowe czy wysokiej jakości sprzęt warsztatowy. Poza tym istnieje możliwość dołączenia do regularnych badań klientów końcowych – również z perspektywą atrakcyjnych nagród jak grill elektryczny firmy Weber.

 

Nabywcy produktów DT Spare Parts z 5000 koron lub więcej zostaną automatycznie zaproszeni do Klubu Specjalistów Części z dodatkowymi korzyściami, takimi jak ekskluzywne usługi, odzież klubowa, prezenty urodzinowe lub kupony i loterie, aby wygrać atrakcyjne ceny i uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach.

Im większy wybór, tym więcej wysiłku!

Wybór nagród w sklepie premium jest podzielony na różne kategorie, takie jak multimedia i elektronika, ogrodnictwo i wykonanie, sport i rekreacja, biżuteria i akcesoria czy wellness i pielęgnacja. Co więcej, asortyment obejmuje około 500 kuponów cyfrowych od różnych dostawców w sumie w prawie 50 krajach, na przykład na Amazon, Google Play, iTunes czy Spotify.

 

Oprócz ciągłego poszerzania gamy cennych nagród, miłą wiadomością dla uczestników są planowane dalsze ulepszenia: wkrótce będzie można nie tylko ręcznie wprowadzać kody koronne w sklepie premium, ale także szybko i łatwo je zeskanować za pomocą telefonu komórkowego. Dla jeszcze większej wygody użytkownika Sklep Premium jest dostępny dla użytkowników w siedmiu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim i portugalskim.

 

Aby uzyskać dodatkowe korzyści w programie lojalnościowym, warsztaty mogą zapewnić sobie szansę na świetną cenę, dołączając do kilku kampanii. Ponadto klienci końcowi otrzymują 750 koron za darmo po pierwszym wykorzystaniu kodu przy zapisaniu się do newslettera. Za tę wartość użytkownicy mogą już bezpłatnie zamówić np. koszulę Parts Specialists, okulary przeciwsłoneczne, czapkę lub rękawice robocze.

 

Źródło: Diesel Technic

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).