Premiery Cor.speed i Barracuda na Essen Motor Show | MOTOFAKTOR

Premiery Cor.speed i Barracuda na Essen Motor Show

person Adrian Januszkiewicz 5/12/2019

Podczas tegorocznych targów Essen Motor Show swoje nowości w gamie felg zaprezentowała marka Cor.speed, a także Barracuda.

Essen Motor Show, to ostatnia ważna impreza targowa sezonu tuningowego 2019 i oczywiście są tam obecni specjaliści z Cor.Speed ​​Sports Wheels, obok wszystkich głównych graczy z branży. Zaprezentują nowy design obręczy, który będzie świętował swoją światową premierę na wystawie w Zagłębiu Ruhry.

 

Dzięki ultranowoczesnemu procesowi formowania przepływowego – który ostatecznie będzie odtąd stosowany we wszystkich felgach Cor.Speed ​​- felga jest bardzo lekka: jej waga zaczyna się od zaledwie 10,1 kg, w zależności od wielkości i mocowania, co oznacza, że ​​zużycie paliwa, a tym samym emisję CO2, można będzie zmniejszyć w porównaniu z innymi kołami. Ponadto wyjątkowo duża ładowność (950 kg na obręcz) oznacza, że będzie ​​można je stosować nawet w luksusowych sedanach, SUV-ach itp.

 

Felga Kharma będzie dostępna w wymiarach 8,5 x 19 cali lub 10 x 20 cali oraz z kołami pod śruby 5×108, 5×112, 5×114,3 i 5×120. Jeśli chodzi o kolor, klienci mogą wybierać między klasycznym szczotkowanym srebrem a błyszczącym brązem szczotkowanym.

 

A jeśli chodzi o estetykę, koło jest unikalną stylistycznie i nowoczesną reinterpretacją konstrukcji z podwójnymi ramionami, która wyróżnia się dynamicznym, trójwymiarowym i asymetrycznym wyglądem. Kolejną uderzającą cechą jest wyraźna wklęsłość koła, która osiąga osiem centymetrów w wersji 10×20 „Extreme Concave”.

 

Drugą marką w gamie felg obecną na Essen Motor Show jest Barracuda. W zeszłym roku koła wyścigowe marki wywarły spore wrażenie na Essen Motor Show dzięki spektakularnemu i niezwykłemu nowemu projektowi kół: Tzunamee EVO, który od tego czasu utrwalił swoją pozycję. A teraz specjaliści od felg przygotowują się do ponownego wstrząśnięcia rynkiem swoim kolejnym triumfem: Barracuda Project X z serii Ultralight.

 

Dzięki rozmiarowi 10 x 22″ i dużej ładowności, obręcz jest zaprojektowana przede wszystkim jako koło dla SUV-ów, ale oczywiście nadaje się również do innych ciężkich pojazdów, takich jak luksusowe sedany. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kół – od 5×108 do 5×112, 5×114,3 i 5×127 do 5×130 – Project X może być również stosowany w bardziej egzotycznych okazach, takich jak dżipy. Pomimo dużego rozmiaru, ważą bardzo mało – zaczynając od 16 kg w zależności od koła podziałowego i przesunięcia obręczy – dzięki przepływowemu procesowi produkcyjnemu.

 

Ich wyjątkowy wygląd tworzą pięć trójwymiarowo zaprojektowanych i skrzyżowanych ramion, a także tytułowe, szczotkowane obszary z przodu w kształcie litery X. Tak więc koło – które jest wklęsłe o około pięć centymetrów – zamienia każdy samochód w prawdziwy showstopper. Są one dostępne w wariantach kolorystycznych srebrnego połysku lub matowej czerni.

 

Felgi Cor.Speed Kharma oraz Barracuda Project X można zobaczyć na stoisku JMS Fahrzeugteile o numerze 7D23 w hali 7 na Essen Motor Show, które trwają do 8 grudnia.

 

Źródło: JMS Fahrzeugteile

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).