Premiera GC.Catalog na targach we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

Premiera GC.Catalog na targach we Frankfurcie

person Joanna Piszcz 21/08/2018

GC.Catalog to uniwersalne narzędzie do prezentacji produktów dla dystrybutorów części samochodowych.

GC.Catalog opracowany przez polską firmę GearCode umożliwia prezentację zdjęć produktów, cen, opisów technicznych oraz aktualnych stanów magazynowych i ich zamienników (wszystko do filtrowania po dowolnej liczbie kryteriów). I to niezależnie od tego, czy klient działa na stacjonarnym komputerze, tablecie, telefonie czy sprzęcie wyposażonym w system Android lub iOS.

 

GC.Catalog jest nowoczesnym i bezpiecznym rozwiązaniem opartym o chmurę i oferuje wielokanałową skalowalną platformę do prezentacji i precyzyjnego wyszukiwania informacji z wielomilionowych baz produktowych.

 

Jakość wyników zależy od danych, a danymi w naszej platformie zarządza aplikacja GC.MDM (Master Data Management) służąca np. do definiowania takich danych jak nazwy, numery, opisy, pliki, kryteria i zamienniki. GC.Catalog może się połączyć z dowolnym firmowym systemem ERP, przez co możliwy jest także dostęp online do cen i stanów poszczególnych produktów.

 

Firma GearCode zaprasza na stoisko D51 w hali 2.0.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).