Predator Gaming na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Predator Gaming na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Najnowocześniejsze technologie będą towarzyszyły XII Ogólnopolskim Mistrzostwom Mechanikom dzięki nowemu Partnerowi Edukacyjno-Technologicznemu - marce Predator Gaming.

Predator Gaming to należąca do firmy Acer marka dla graczy, obejmująca pełną gamę sprzętu najwyższej jakości, zaprojektowanego z myślą o najbardziej wymagających i zaangażowanych fanach gier. O możliwościach technologicznych, jakie oferuje, można się było przekonać podczas półfinałów XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, rozegranych 10 marca. Dzięki nowoczesnym technologiom Predator Gaming ponad 10 tys. uczniów szkół średnich z całej Polski rozwiązywało w tym samym czasie testy eliminacyjne do finałów Mistrzostw, a ich zmagania obserwowała na żywo na ogromnym ekranie publiczność Targów Edukacyjnych w Poznaniu.

Nasze technologie zostaną wykorzystane podczas finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Większość ich uczestników to uczniowie szkół średnich, a więc świat komputerów i gier jest im bardzo bliski i wbrew powszechnym opiniom ma wiele zalet. Gry komputerowe to m.in. możliwość rozwoju wielu kompetencji, nauki strategicznego myślenia, współdziałania czy budowania relacji. To także edukacja, którą ułatwia sprzęt marki Predator Gaming – stąd nasza obecność na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Country Manager w Acer Poland - Łukasz Łopuszyński

 

Marka Predator Gaming jest obecna na rynku od 2015 r. W skład portfolio produktowego marki wchodzą komputery stacjonarne, notebooki, monitory, projektory oraz fotele i biurka dla profesjonalnych graczy. Predator Gaming jest oficjalnym partnerem rozgrywek esportowych ESL One Dota oraz Rainbow Six. Marka organizuje największe w Europie Międzyszkolne Rozgrywki Esportowe, których założeniem jest m.in. rozwój różnorodnych kompetencji wśród dzieci i młodzieży.

Dzięki obecności marki Predator Gaming na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników wykorzystujemy nowoczesne technologie w edukacji ich uczestników, a dzięki sprzętowi użyczonemu przez markę sprawdzamy wiedzę finalistów w łatwy dla młodzieży sposób i w znanym jej dobrze wirtualnym świecie.

prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - Adrian Dekowski

 

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami, badaniami, projektowaniem, sprzedażą marketingową i wsparciem innowacyjnych produktów, które poprawiają jakość życia ludzi. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Firma Acer obchodziła 40. rocznicę powstania w 2016 roku i jest jedną z 5 największych na świecie firm zajmujących się komputerami. Zatrudnia 7 000 osób na całym świecie i jest obecna w ponad 160 krajach.

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Motofaktor.pl jest patronem medialnym XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).