Poszerzona oferta Dr.Motor w sieci Moto-Profil | MOTOFAKTOR

Poszerzona oferta Dr.Motor w sieci Moto-Profil

person Adrian Januszkiewicz 31/10/2018

Oferta Dr.Motor w sieci Moto-Profil została rozszerzona o nowe referencje szybkozłączek.

Szybkozłączki są to części stosowane w połączeniu z przewodami gumowymi i poliamidowymi w przewodach paliwowych, wodnych i sprężonego powietrza.

 

Zaprojektowane tak, aby beż konieczności wymontowywania przewodów z samochodu można było przy użyciu niewielkiej siły rąk zamontować/wcisnąć sztywny lub gumowy przewód na króciec. Dotychczas wsunięcie twardego przewodu na szybkozłączkę nie było możliwe.

 

W ofercie firmy Dr.Motor Automotive dostępne są szybkozłączki na trzpień o średnicy 7,89/8,00 mm i 9,89/10,00 mm – zarówno proste jak i zagięte pod kątem 90*.

 

Do sztukowania/łączenia sztywnych przewodów, producent zaleca użycie 0,5 metrowych reperaturek przewodów poliamidowych (DRM0179 – śr. wew. 8,00 mm; DRM0180 śr. wew. 10,00 mm).

Oznaczenia na zdjęciu w katalogu wskazują, na jaką średnicę trzpienia np. przy filtrze paliwowym służy odpowiedni konektor. Złączki posiadające o-ring na swoim wyjściu przeznaczone są do przewodów PA (twardych-poliamidowych), a te bez oringów do węży gumowych. Złączki z o-ringami można również stosować do węży gumowych.

 

Wszystkie szybkozłączki posiadają na końcu numeru referencyjnego literę Q – np. DRM0161Q.

 

Spis nowych referencji szybkozłączek Dr.Motor można pobrać pod linkiem.

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).