Ponad milion użytkowników Bremboparts w 2019 r. | MOTOFAKTOR

Ponad milion użytkowników Bremboparts w 2019 r.

person Adrian Januszkiewicz 24/12/2019

Od stycznia 2019 r. strona internetowa bremboparts.com przekroczyła granicę miliona unikalnych użytkowników.

Od czasu uruchomienia w 2016 r. serwis Bremboparts stał się również ważnym punktem informacyjnym dla warsztatów.

 

Oprócz stale aktualizowanego katalogu, na stronie znajduje się wiele treści technicznych (schematy montażowe, rysunki techniczne, biuletyny informacyjne, filmy instruktażowe) i porad (artykuły na temat konserwacji układu hamulcowego, przewodnik jak dobrać części, serwis posprzedażowy, certyfikaty dopuszczenia produktów itd.).

 

Przez lata Brembo zgromadziło dużą liczbę użytkowników i zdobyło ich zaangażowanie. Strona poświęca wiele miejsca komunikacji z profesjonalistami z branży oraz z klientami końcowymi, aby użytkownicy byli na bieżąco z najnowszymi informacjami, mogli korzystać z promocji i uczestniczyć w ankietach.

 

Strona jest dostępna w językach włoskim, angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskim, hiszpańskim, francuskim, holenderskim, rumuńskim, węgierskim, duńskim, szwedzkim, fińskim i chińskim. W 2020 r. liczba języków zwiększy się do 18 wraz z nowymi wersjami – japońską, malajską, grecką i turecką.

Strona główna Bremboparts

Dzięki bremboparts.com Brembo wzbogaciło przez lata swoją ofertę cyfrową wychodząc naprzeciw potrzebom nie tylko czołowych firm na rynku wtórnym, ale również pasjonatów samochodów, aby dostarczać im praktycznych informacji i usług. W celu znalezienia odpowiednich produktów do pojazdu wystarczy wprowadzić numer rejestracyjny (usługa dostępna we Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii i Irlandii, a w przyszłym roku także w Holandii). Dodatkowo ta sama treść jest dostępna w aplikacji, która może być używana na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

 

Sukces Brembo w Internecie jest również wynikiem doświadczeń zdobytych dzięki stronie brembo.com, w pełni poświęconej hamulcom, gdzie oprócz działów skierowanych do interesariuszy Grupy, znajdują się treści dla klientów końcowych.

 

Źródło: Brembo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).