Ponad 10 tys. subskrybentów kanału YT Diesel Technic | MOTOFAKTOR

Ponad 10 tys. subskrybentów kanału YT Diesel Technic

Kanał YouTube Diesel Technic Group przyciąga coraz więcej widzów. Już ponad 10 000 subskrybentów go śledzi.

Na firmowym kanale YouTube Grupy Diesel Technic znajdują się głównie filmy warsztatowe serii „Parts Specialists”, w których widzowie na bieżąco otrzymują praktyczne wskazówki i porady, aby uzyskać jak najlepsze wsparcie w codziennym życiu warsztatowym. W szczególności dwaj specjaliści od części, Lars i Kevin, dzielą się swoją wiedzą w filmach.

 

Serwis i konserwacja, części do przyczep, układ paliwowy, system oświetlenia to tylko niektóre z tematów, które „Specjaliści ds. Części” poruszają w swoich filmach warsztatowych. Robiąc to, obaj analizują różne wzorce błędów, ponieważ mogą one często występować w codziennym życiu warsztatowym, i wyjaśniają, jak szybko zidentyfikować możliwe przyczyny błędów. Dodatkowo obaj przedstawiają części zamienne wymagane w każdym przypadku i demonstrują prawidłową wymianę w pojeździe.

 

W serii filmów „PS Tips” międzynarodowy zespół Parts Specialists odpowiada z kolei na często zadawane pytania i pokazuje ważne cechy szczególne elementów należących do marek produktowych firmy – DT Spare Parts i SIEGEL Automotive.

 

Nowe wideo Outtakes ujawnia, że ​​w przypadku tak wielu sesji wideo coś może się nie udać:

Co więcej, wyjaśnia: Lars i Kevin mają świetne poczucie humoru, które szybko zamienia dobrze nagraną sesję filmową w zabawne przeżycie dla wszystkich zaangażowanych.

 

Oprócz praktycznego wsparcia dla warsztatów, na kanale www.ps-web.tv można znaleźć także filmy korporacyjne Diesel Technic Group. Należą do nich na przykład klip o rozbudowie siedziby firmy w Kirchdorfie, a także o najnowszej modernizacji magazynu wraz z techniką wahadłową. Kolejne filmy dotyczą marek produktów firmy, dzięki czemu widzowie zyskują lepszy przegląd obu asortymentów.

 

Źródło: Diesel Technic

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).