Pompy wodne do ciężkich zastosowań dostępne teraz w Gates | MOTOFAKTOR

Pompy wodne do ciężkich zastosowań dostępne teraz w Gates

person Adrian Januszkiewicz 25/01/2022

Firma Gates rozszerza asortyment części zamiennych do pojazdów ciężarowych i autobusów o pompy wodne o jakości OE.

Pompy wodne do ciężkich zastosowań uzupełnią gamę produktów Gates FleetRunner od 26 stycznia 2022 roku. Po raz pierwszy operatorzy pojazdów ciężarowych i autobusów będą mogli przeprowadzić kompletny przegląd układu napędu paska pomocniczego przy użyciu części do ciężkich zastosowań (pompa wodna, przewody układu chłodzenia, pasek, napinacz i koło pasowe luźne) objętych tą samą gwarancją Gates.

 

Pompy wodne są jednym z kluczowych komponentów w paskowym układzie napędowym. Te do ciężkich zastosowań z asortymentu FleetRunner wpisują się w strategię prewencyjnej obsługi serwisowej.

 

Każda pompa wodna Gates jest wykonana z materiałów wysokiej jakości. Zdaniem Gates, proces produkcyjny sterowany komputerowo, z liniami montażowymi, które podlegają ścisłej kontroli jakości, gwarantuje, że wszystkie pompy wodne spełniają lub przewyższają standardy jakości OE i są zgodne z wieloma normami międzynarodowymi (takimi jak ISO/TS 16949). Precyzyjnie wyważony wirnik ma zapewniać dopasowanie i funkcjonowanie OE. Poszczególne elementy są także poddawane rygorystycznym testom szczelności, weryfikującym wszystkie uszczelnienia i łożyska, jak również poszczególne obudowy.

 

Jak zapewnia Gates, dla dystrybutorów części nowe pompy wodne FleetRunner do ciężkich zastosowań oferują wiele korzyści, w tym możliwość magazynowania części, dla których już istnieje zwiększony popyt oraz możliwość dostarczenia pomp wodnych objętych programem gwarancyjnym Gates.

 

Bert De Lange, kierownik działu rozwoju działalności produktów do ciężkich zastosowań w Gates Europe, powiedział: Nasza nowa oferta pomp wodnych FleetRunner do ciężkich zastosowań jest dobrze zbadana i zaopatrzona wyłącznie w popularne aplikacje, na które jest już popyt. Od początku będziemy w stanie zaspokoić zapotrzebowanie w ponad sześciu milionach ciężarówek i autobusów na drogach EMEA. Wszystko to jest możliwe dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie rozwoju układów napędowych OE, w połączeniu z wiedzą specjalistyczną z zakresu produkcji pomp wodnych oraz rozległą wiedzą na temat rynku układów napędowych pracujących w ciężkich zastosowaniach.

 

Źródło: Gates

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).