Pompa wspomagania DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

W ofercie marki DT Spare Parts pojawiła się pompa wspomagania układu kierowniczego o numerze produktowym 2.53183.

Pompa wspomagania kierownicy 2.53183 wytwarza olej hydrauliczny niezbędny do łatwego kierowania pojazdem i dostarcza go do przekładni kierowniczej. Zintegrowana przekładnia zapewnia płynną pracę napędu, a podłączona pompa paliwowa o konstrukcji tandemowej dostarcza paliwo ze zbiornika do pompy wtryskowej.

 

Bezotworowa aluminiowa obudowa wyprodukowana w procesie wysokociśnieniowym zawiera wirnik z łopatkami wykonanymi z najwyższą precyzją, o najlepszej możliwej chropowatości powierzchni i ekstremalnym utwardzeniu, aby wytrzymać nawet najbardziej ekstremalne warunki pracy zimą ze względu na temperaturę wahania i sól.

 

Trwałą, olejoszczelną pompę gwarantuje zastosowanie wysokiej jakości pierścienia uszczelniającego wału. Podczas produkcji każda pompa jest indywidualnie sprawdzana pod kątem specyfikacji producenta.

Podpowiedzi:

Sprzęt należy sprawdzić przed wymianą części. W przypadku wykrycia dużej zawartości wody lub cząstek brudu należy wymienić sprzęt. W przypadku silnego zabrudzenia układ hydrauliczny należy przepłukać zgodnie z instrukcją montażu dołączoną do wyrobu. Powierzchnia montażowa musi zostać oczyszczona. Jeśli uszczelniacz jest używany podczas montażu, ważne jest, aby żadne uszczelnienie nie dostało się do obiegu płynu roboczego.

 

Śruby montażowe należy montować z momentem obrotowym podanym przez producenta. Połączenia należy montować ręcznie, aby zapobiec uszkodzeniu gwintu. Następny krok to przewietrzeni systemu: kierownicę należy obrócić trzy razy w lewo i trzy razy w prawo, gdy przednia oś jest podniesiona. Podczas kolejnego uruchomienia próbnego należy przeprowadzić kontrolę szczelności i skorygować poziom sprzętu.

 

Link do produktu

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).