Pompa wspomagania DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Pompa wspomagania DT Spare Parts

W ofercie marki DT Spare Parts pojawiła się pompa wspomagania układu kierowniczego o numerze produktowym 2.53183.

Pompa wspomagania kierownicy 2.53183 wytwarza olej hydrauliczny niezbędny do łatwego kierowania pojazdem i dostarcza go do przekładni kierowniczej. Zintegrowana przekładnia zapewnia płynną pracę napędu, a podłączona pompa paliwowa o konstrukcji tandemowej dostarcza paliwo ze zbiornika do pompy wtryskowej.

 

Bezotworowa aluminiowa obudowa wyprodukowana w procesie wysokociśnieniowym zawiera wirnik z łopatkami wykonanymi z najwyższą precyzją, o najlepszej możliwej chropowatości powierzchni i ekstremalnym utwardzeniu, aby wytrzymać nawet najbardziej ekstremalne warunki pracy zimą ze względu na temperaturę wahania i sól.

 

Trwałą, olejoszczelną pompę gwarantuje zastosowanie wysokiej jakości pierścienia uszczelniającego wału. Podczas produkcji każda pompa jest indywidualnie sprawdzana pod kątem specyfikacji producenta.

Podpowiedzi:

Sprzęt należy sprawdzić przed wymianą części. W przypadku wykrycia dużej zawartości wody lub cząstek brudu należy wymienić sprzęt. W przypadku silnego zabrudzenia układ hydrauliczny należy przepłukać zgodnie z instrukcją montażu dołączoną do wyrobu. Powierzchnia montażowa musi zostać oczyszczona. Jeśli uszczelniacz jest używany podczas montażu, ważne jest, aby żadne uszczelnienie nie dostało się do obiegu płynu roboczego.

 

Śruby montażowe należy montować z momentem obrotowym podanym przez producenta. Połączenia należy montować ręcznie, aby zapobiec uszkodzeniu gwintu. Następny krok to przewietrzeni systemu: kierownicę należy obrócić trzy razy w lewo i trzy razy w prawo, gdy przednia oś jest podniesiona. Podczas kolejnego uruchomienia próbnego należy przeprowadzić kontrolę szczelności i skorygować poziom sprzętu.

 

Link do produktu

 

Źródło: DT Spare Parts

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).