Pompa napełniająco-odpowietrzająca Elparts | MOTOFAKTOR

Pompa napełniająco-odpowietrzająca Elparts

W gamie Elparts od Herth+Buss pojawiła się pompa napełniająco-odpowietrzająca.

Pompa napełniająco-odpowietrzająca Herth+Buss uzupełnia szeroką gamę narzędzi tej marki. Pompa hydrauliczna, przeznaczona do użytku warsztatowego, służy do odpompowywania lub napełniania i uzupełniania wszelkich cieczy niepalnych. Należą do nich na przykład olej silnikowy i przekładniowy, płyn chłodniczy lub płyn hamulcowy.

 

Pompa napełniająco-odpowietrzająca może być napędzana elektrycznie lub pneumatycznie. W celu szybkiego uzupełnienia firma Herth+Buss zaleca napęd przez wkrętarkę akumulatorową, którą można włożyć do pompy bez żadnych innych środków pomocniczych. Osiągane natężenie przepływu wynosi trzy litry na minutę. Pompa, według zapewnień producenta, jest idealna do użytku w warsztacie. Na zewnątrz jest wyposażona w lekką obudowę z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.

 

Mechanizm pompy jest wykonany z metalu, dzięki czemu jest trwały i odporny na zużycie. Kolejną zaletą dla warsztatu jest szybkozłączka, która zapewnia szybką wymianę węża. Plastikowa prowadnica i gumka pozwalają również na stabilny montaż wkrętarek akumulatorowych o różnych rozmiarach. Ponadto napełnianie lub odpowietrzanie może być wykonywane tylko przez jedną osobę. Druga ręka może swobodnie prowadzić wąż dzięki dodatkowej obsłudze jedną ręką.

 

Samouczek dotyczący pompy napełniająco-odciągającej można również znaleźć na kanale YouTube Herth+Buss, który wyjaśnia, jak precyzyjnie korzystać z pompy.

 

Źródło: Herth+Buss

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).