Polskie Serwisy CUPRY docenione przez klientów | MOTOFAKTOR

Polskie Serwisy CUPRY docenione przez klientów

Polskie serwisy CUPRY zostały docenione na Konferencji „Time To Top” za najwyższy poziom zadowolenia klientów korzystających z ich usług.

 

 

30 marca 2023 r. (czwartek) odbyła się wewnętrzna Konferencja „Time To Top” organizowana przez Centralę SEAT&CUPRA. Podczas wieczornego rozdania nagród importerskich uhonorowano zwycięzców z najlepszymi wynikami w trzech kategoriach, które dotyczyły najwyższego poziomu zadowolenia klientów, wzrostu sprzedaży oraz najlepszego marketingu. Polskie serwisy marki CUPRA zostały docenione za najwyższy poziom zadowolenia klientów korzystających z usług Autoryzowanej Sieci Serwisowej SEAT&CUPRA – była to najważniejsza kategoria tegorocznej gali.

Nagrodę z rąk Iñaki Nieto – globalnego Dyrektora Obsługi Posprzedażnej marek SEAT i CUPRA oraz światowych dyrektorów SEAT S.A. w imieniu Importera i Sieci Serwisowej odebrała Daria Zielaskiewicz – dyrektorka marki SEAT i CUPRA oraz Maciej Szczepański – szef Obsługi Posprzedażnej SEAT i CUPRA. Wydarzeniu towarzyszyła obecność ponad 150 osób reprezentujących markę na całym świecie. Podczas uroczystej gali przedstawiono również plany na przyszłość oraz podsumowano rok 2022.

 

Daria Zielaskiewicz, dyrektorka marek SEAT i CUPRA
Daria Zielaskiewicz, dyrektorka marek SEAT i CUPRA, Fot. Bartek Podkowa

Jesteśmy ogromnie dumni z tej nagrody. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejszą kwestią, o którą troszczymy się od lat. Cały czas skupiamy się na stałym polepszaniu relacji z klientami oraz dbamy o to, aby kontakt z naszymi markami i produktami był dla nich jak najlepszym doświadczeniem. To dla nas prawdziwy priorytet, dlatego tym bardziej cieszy docenienie naszych starań. Niemniej nie zwalniamy tempa i czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do dalszych działań w tym zakresie – powiedziała Daria Zielaskiewicz, dyrektorka marek SEAT i CUPRA.

 

Źródło: SEAT

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).