Podwójne wyróżnienie dla amortyzatorów Bilstein | MOTOFAKTOR

Podwójne wyróżnienie dla amortyzatorów Bilstein

person Redakcja 15/01/2019

W plebiscycie czytelników magazynu Sport Auto amortyzatory Bilstein zostały wyróżnione po raz dwunasty z rzędu.

Amortyzatory Bilstein podzielone są na dwie serie – Replacement i Performance. Do pierwszej należą zamienniki oryginalnie montowanych części, do drugiej referencje przeznaczone do modyfikacji zawieszenia.

Rola amortyzatorów Performance w ofercie Bilstein systematycznie rośnie, bowiem za ich pomocą można według własnych preferencji, i co ważne zgodnie z wytycznymi producenta samochodu, zmienić charakterystykę zawieszenia auta. Najczęściej odnosi się to do utwardzenia pracy tłoka i obniżenia prześwitu nadwozia. Performance to także zestawy sportowych amortyzatorów przeznaczone do samochodów o wyższych osiągach. Kierowca może w nich regulować nastawy osi lub wysokość nadwozia. Andrzej Wojciech Buczek doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki Bilstein w Polsce

Parametry tych rozwiązań potwierdzają czytelnicy licznych pism motoryzacyjnych. Bilstein systematycznie jest w nich wyróżniany, a ostatnim tego dowodem jest podwójna nagroda Best Brand 2018 magazynu „Sport Auto”. I to po raz dwunasty z rzędu! W kategorii „Amortyzatory” marka Bilstein otrzymała blisko 70% głosów, zaś w kategorii „Zawieszenie Sportowe” niecałe 65%.

 

Źródło: Bilstein

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).