Podkład wypełniający Cromax PS1084 Ultra Performance Energy Surfacer | MOTOFAKTOR

Podkład wypełniający Cromax PS1084 Ultra Performance Energy Surfacer

person Adrian Januszkiewicz 15/08/2018

Nowy wypełniacz w ofercie Cromax - PS1084 Ultra Performance Energy Surfacer - ma za zadanie zmniejszyć zużycie czasu i energii w warsztatach lakierniczych.

Warsztaty lakiernicze często zmagają się z wysokimi kosztami energii elektrycznej. Z tego powodu Cromax opracowuje swoje produkty tak, aby umożliwić osiąganie znakomitych rezultatów przy optymalnym zużyciu energii.

 

Przykładem takiego produktu jest podkład wypełniający PS1084 Ultra Performance Energy Surfacer. Powstał on w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie chemii. Dzięki temu, jak mówi producent, można go szlifować już po 20–40 minutach suszenia w temperaturze otoczenia bez stosowania kosztownych rozwiązań, takich jak promiennik podczerwieni czy lampy UV.

 

W przypadku stosowania wypełniacza PS1084 Ultra Performance Energy Surfacer na niepowlekanym metalu przygotowanie podłoża ma być szybkie i proste. Do tego Cromax poleca ściereczki PS1800 Metal Pre-treatment Wipes, które mają zapewniać nie tylko doskonałą przyczepność, ale też ochronę przed korozją. Według zapewnień producenta jedna wystarcza na około 2 m2 powierzchni.

Możliwość suszenia w temperaturze otoczenia sprawia, że warsztaty lakiernicze mogą wykonywać kilka prac jednocześnie, co zwiększa ich produktywność. Podkład i ściereczki to niezwykle wydajne połączenie, dzięki któremu lakiernicy mogą przeprowadzać więcej napraw przy mniejszym zużyciu materiałów. Marcin Raczkowski Doradca Techniczny marki Cromax

 

Wysokiej jakości, gładka warstwa podkładu PS1084 Ultra Performance Energy Surfacer ma zapewniać wysoką trwałość połysku po aplikacji warstwy nawierzchniowej. Dodatkowym atutem, jak mówi producent, jest również łatwa aplikacja – do 4 warstw bez podsuszania (odparowania między warstwami) – oraz bardzo dobra stabilność na powierzchniach pionowych. Natomiast suszenie w temperaturze otoczenia oznacza, że można jednocześnie przeprowadzać kilka napraw różnego rodzaju, tj. naprawy punktowe, naprawy mniejszych uszkodzeń oraz renowację całych elementów.

 

Ten innowacyjny i energooszczędny produkt jest głównym tematem najnowszego wideo nagranego w ramach kampanii wizerunkowej Cromax – Prosto z Serca. Kampania koncentruje się na lakiernikach korzystających z produktów marki Cromax. Wywiadu udzielił Michael Spielmann pracujący w dużej, rodzinnej firmie Remund Carrosserie AG w Szwajcarii. Michael jest odpowiedzialny za pracę lakierni, która obsługuje nie tylko samochody osobowe, lecz także pojazdy użytkowe, a nawet helikoptery. Oszczędność czasu i prądu to dla niego kwestie priorytetowe, dlatego też stosuje produkty Cromax.

Dzięki produktom i technologiom marki Cromax pracujemy znacznie wydajniej. Obietnice marki dotyczące jakości produktów i czasu ich suszenia są jak najbardziej uzasadnione. Co więcej, możemy liczyć na wsparcie specjalistów producenta. Michael Spielmann
Rozwiązanie przynosi same korzyści. Możliwość suszenia w temperaturze otoczenia oznacza, że firma Michaela oszczędza energię i ogranicza koszty. A technologia zastosowana w produkcie pozwala skrócić czas suszenia. Dzięki temu lakiernicy mogą pracować szybciej i wykonać więcej pracy w ciągu jednego dnia. To zwiększa produktywność. Marcin Raczkowski

 

Źródło: Cromax

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).