Pirelli P Zero doceniona przez magazyn "evo" | MOTOFAKTOR

Pirelli P Zero doceniona przez magazyn "evo"

person Adrian Januszkiewicz 8/12/2021

Pirelli P Zero umocniła swoją pozycję na rynku opon UHP, po raz drugi zwyciężając w wymagającym teście renomowanego magazynu "evo".

Według „evo”, P Zero udowadnia, że można osiągnąć (niemal) wszystko. Opona Pirelli zmierzyła się z oponami ośmiu wiodących konkurentów w serii wyzwań, na podstawie których „evo” wyłoniło produkt o najlepszych właściwościach.

 

Magazyn opisał Pirelli P Zero jako jedyną oponę, zdolną wykonać każde zadanie z doskonałą przyczepnością. Pirelli P Zero zapewnia płynne kierowanie pojazdem i wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa.

P Zero na sucho i na mokro

Coroczny test wydajności opon magazynu „evo” jest jednym z najbardziej wymagających na rynku. Łączy obiektywne wyniki testów z subiektywnymi opiniami doświadczonych ekspertów. Kryteria testowe pozwalają na ocenę kluczowych aspektów, takich jak prowadzenie, hamowanie i przyspieszanie w wielu różnych okolicznościach – zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni.

 

Jak podaje magazyn „evo”, jeśli chodzi o parametry na mokrej nawierzchni: od samego początku Pirelli zapewniała świetne wyczucie i responsywność podczas jazdy, a potem dodaje, że: jest to opona, którą obdarzysz zaufaniem i będziesz z przyjemnością eksploatował. Opona P Zero osiągnęła najwyższe miejsce w rankingu dla prób na suchej nawierzchni i w teście drogowym pod względem prowadzenia, a jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to uzyskała najwyższy wynik również w teście hamowania na mokrej nawierzchni. Opona Pirelli wyprzedziła drugą sklasyfikowaną oponę o ponad metr, osiągając zarazem najlepszy wynik w okrążeniu na mokrej nawierzchni.

 

Test opon przeprowadzono z wykorzystaniem pojazdu Audi S3 na oponach P Zero w rozmiarze 18 cali, wybranych z gamy przeznaczonej na wyposażenie najlepszych i najbardziej prestiżowych supersamochodów świata.

 

Źródło: Pirelli

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).