Pirelli nagrodzone przez S&P Global | MOTOFAKTOR

Pirelli nagrodzone przez S&P Global

person Adrian Januszkiewicz 9/02/2021

Pirelli po raz kolejny zostało nagrodzone "Wyróżnieniem Klasy Złotej" w wydaniu Rocznika Zrównoważonego Rozwoju 2021 S&P Global.

Pirelli jako jedyna firma z sektora części samochodowych na świecie otrzymała „Wyróżnienie Klasy Złotej”. Rankingi te, są przygotowywane każdego roku na podstawie oceny SAM Corporate Sustainability Assessment dla indeksów S&P Global Dow Jones Sustainability. W 2020 roku firma Pirelli otrzymała potwierdzenie pozycji lidera w branży z wysokim łącznym wynikiem 84 punktów, w porównaniu ze średnią dla całej branży wynoszącą 35 punkty.

Zdobyte przez Pirelli Wyróżnienie Klasy Złotej w Roczniku Zrównoważonego Rozwoju 2021 podkreśla centralne miejsce zrównoważonego rozwoju w strategii naszej organizacji oraz zdolność Pirelli do uwzględnienia we wszystkich działaniach biznesowych odpowiedzialnego podejścia, będącego wartością podzielaną przez naszych interesariuszy. Marco Tronchetti Provera wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny Pirelli
Gratulujemy firmie Pirelli zdobycia Wyróżnienia Złotej Klasy w Roczniku Zrównoważonego Rozwoju 2021, który prezentuje najlepiej działające firmy w swoich branżach pod względem istotnych finansowo wskaźników ESG. Przy ocenie ponad 7 000 firm, umieszczenie ich w roczniku jest potwierdzeniem dla nich najwyższych standardów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Manjit Jus Global Head of ESG Research, S&P Global

 

Źródło: Pirelli

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).