Pióro wycieraczki DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Pióro wycieraczki DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 7/01/2021

W ofercie marki DT Spare Parts pojawiły się pióra wycieraczek o numerze 1.52076.

Pióra wycieraczek są istotną częścią systemu oczyszczania szyby przedniej.

 

Układ ten składa się z wielu dopasowanych do siebie pojedynczych elementów, które nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych zapewniają optymalną widoczność.

 

Aby wspomóc działanie czyszczące, woda ze spryskiwaczy jest rozpylana na przednią szybę przez dysze, które w zależności od rodzaju wycieraczek są albo wbudowane w pióro wycieraczki, albo oddzielne.

 

Nowoczesne pojazdy oferują dodatkowy system spryskiwaczy reflektorów.

 

Dzięki równomiernemu rozkładowi ciśnienia pióra wycieraczek marki DT Spare Parts osiągać mają optymalną wydajność w każdych warunkach pogodowych, nawet na zakrzywionych szybach. Pióra wycieraczek są pokryte specjalną powłoką.

 

Zapobiegać ma to zamarzaniu wycieraczek i przedwczesnemu zużyciu, a także hałasowi podczas wycierania. Aby zapewnić szybki i łatwy montaż na ramieniu wycieraczki, każde pióro jest wyposażone w odpowiedni adapter.

Budowa piór wycieraczek:

 

1. Adapter
2. Dysza wycieraczki
3. Pióro wycieraczki

Podpowiedzi:

Podczas wymiany piór wycieraczek należy upewnić się, że znajdują się one we właściwej pozycji montażowej. Ponadto należy je zmienić na wczesnym etapie, aby zawsze zagwarantować optymalny widok.

 

Link do produktu

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).