Pilotażowy projekt Schaeffler i BILSTEIN na REPXPERT | MOTOFAKTOR

Pilotażowy projekt Schaeffler i BILSTEIN na REPXPERT

Schaeffler Automotive Aftermarket i BILSTEIN rozszerzają współpracę w zakresie szkoleń technicznych i umacniają swoje partnerstwo.

Od teraz zarejestrowani użytkownicy REPXPERT, portalu warsztatowego firmy Schaeffler, będą mogli zapoznać się z pełną gamą produktów BILSTEIN, takich jak amortyzatory i sprężyny. Za pośrednictwem TecAlliance dostępne będą informacje o produktach, filmy instruktażowe, praktyczne wskazówki oraz instrukcje montażu. Ponadto wszystkie produkty BILSTEIN będą dostępne w katalogu części TecDoc.

Pracownicy warsztatów doceniają dostęp do informacji na portal REPXPERT, ale chcą też mieć dostęp do informacji o produktach spoza asortymentu Schaeffler. Dzięki tej współpracy wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu i zapewniamy mechanikom dokładnie to, czego potrzebują w swojej pracy: jeszcze więcej wiedzy technicznej oraz wsparcie w ich codziennej pracy. To właśnie REPXPERT.

kierownik Schaeffler REPXPERT - Sven Olev Mueller

 

Podczas sześciomiesięcznej fazy pilotażowej treści o produktach BILSTEIN będą również publikowane w kanałach społecznościowych oraz newsletterze REPXPERT. Newsletter zawiera informacje o nowych szkoleniach online, których program zostanie rozszerzony w najbliższych miesiącach.

Jeśli projekt pilotażowy zostanie przyjęty przez warsztaty równie dobrze jak dotychczasowe szkolenia techniczne, planujemy rozszerzenie współpracy oraz dodanie kolejnych krajów.

- Sven Olev Mueller

 

Początkowo projekt pilotażowy będzie realizowany w Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii.

Holistyczne podejście do napraw podwozia dziś i w przyszłości

W przypadku warsztatów szkolenia techniczne odgrywają kluczową role w sprostaniu wyzwaniom, takim jak postępująca cyfryzacja, coraz bardziej złożone technologie pojazdów oraz wysoce wydajne procesy naprawcze. Aby zapewnić warsztatom jak najlepsze wsparcie, Schaeffler zdecydował się połączyć swoją wiedzę i doświadczenie z drugim na rynku specjalistą od podwozi.

Z przyjemnością rozpoczynamy fazę pilotażową z informacjami o produktach BILSTEIN na REPXPERT. Łącząc doświadczenie Schaeffler w zakresie systemów podwozia i BILSTEIN jako producenta amortyzatorów oraz sprężyn, tworzymy doskonałą podstawę do dostarczania wysokiej jakości treści dla warsztatów.

kierownik działu Sales Aftermarket w BILSTEIN - Volker Wegerhoff

Wspólne podłoże technologiczne ułatwia nam zilustrowanie poszczególnych etapów pracy oraz wzajemnych powiązań pomiędzy elementami.

kierownik BILSTEIN Academy - Rainer Popiol

 

Zarejestrowani użytkownicy REPXPERT znajdą wszystkie informacje pod adresem www.repxpert.pl.

 

Źródło: Schaeffler

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).