Pierwsze nowości produktowe Arnott w roku 2022 | MOTOFAKTOR

Arnott z przytupem wchodzi w rok 2022 kontynuując rozwój asortymentu części do zawieszeń pneumatycznych.

W styczniu 2022 do programu wchodzą dwa nowe zestawy do konwersji zawieszenia oraz trzy amortyzatory.

 

Najnowsze zestawy służą do konwersji zawieszenia pneumatycznego na standardowe w pojazdach Land Rover Discovery 3 L319 (referencja C-3619) oraz Land Rover Discovery 4 L319 (C-3620). W skład obydwu wchodzą amortyzatory skonfigurowane w taki sposób, aby zapewnić komfort i prowadzenie jakiego oczekują kierowcy land rowerów, stalowe sprężyny zawieszenia, odbojniki oraz osłony przeciwkurzowe. W zestawach Arnott znajdują się także elektroniczne moduły bocznikowe, które eliminują komunikaty błędów na desce rozdzielczej.

 

Do programu weszły również nowe tylne amortyzatory SK-3606 (prawy) oraz SK-3607 (lewy) do BMW X5 (E70) i X6 (E71) bez VDC. Listę nowości w tym miesiącu zamyka tylny amortyzator SK-3391 do Audi A6 & S6 (C7)/Audi A7 & S7 (4G).

 

Źródło: Arnott

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).