Pierwsze centrum kompetencji Brembo w Dolinie Krzemowej | MOTOFAKTOR

Pierwsze centrum kompetencji Brembo w Dolinie Krzemowej

person Adrian Januszkiewicz 19/07/2021

Brembo zapowiada otwarcie swojego pierwszego centrum kompetencji, z siedzibą w Dolinie Krzemowej w Kalifornii (USA).

Centrum będzie działać pod nazwą Brembo Inspiration Lab jako eksperymentalne laboratorium skupiające się głównie na rozwoju wiedzy z zakresu oprogramowania, data science oraz sztucznej inteligencji.

 

Otwarcie centrum kompetencji Grupy stanowi dla Brembo kolejny krok w budowaniu pozycji firmy jako liczącego się dostawcy rozwiązań, a także przyspieszy jej proces cyfryzacji, co jest jednym z celów strategicznej wizji “Turning Energy into Inspiration”, którą przedstawił we wrześniu 2020 roku Daniele Schillaci, CEO Brembo.

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy otworzyć pierwsze centrum kompetencji Brembo w samym sercu Doliny Krzemowej. Inwestujemy w miejscu, które jest symbolem przywództwa w erze cyfrowej, z jasno określonym i ambitnym celem wyjścia naprzeciw znaczącym zmianom zachodzącym w branży motoryzacyjnej. Żyjemy w epoce zarządzania danymi i sztucznej inteligencji, co stanowi ogromną szansę dla naszego przyszłego rozwoju i wzmocnienia pozycji technologicznego lidera. Poprzez Brembo Inspiration Lab podejmujemy wyzwanie rozwijania kultury cyfrowej firmy i przybliżania innowacji "Made in Brembo" naszym partnerom. Daniele Schillaci CEO Brembo

 

Brembo Inspiration Lab rozpocznie działalność w czwartym kwartale 2021 roku i będzie przyjmowało talenty, przede wszystkim spoza sektora motoryzacyjnego, umożliwiając łączenie różnych doświadczeń, co przyczyni się do rozwoju nowoczesnych rozwiązań firmy Brembo w dziedzinie układów hamulcowych.

 

Wraz z otwarciem nowego centrum Brembo rozszerza i rozwija swoją międzynarodową obecność w Ameryce Północnej. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od ponad 30 lat, obecnie posiada zakład produkcyjny w Homer oraz centrum badawczo-rozwojowe w Plymouth, oba w stanie Michigan. Nowe centrum kompetencji ma również służyć rozwojowi relacji technologicznych i handlowych z klientami w Dolinie Krzemowej.

 

Źródło: Brembo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).