Peugeot 206 na felgach Karizzma od Barracuda Racing Wheels | MOTOFAKTOR

Peugeot 206 na felgach Karizzma od Barracuda Racing Wheels

Firma JMS Fahrzeugteile zaprezentowała stuningowanego Peugeota 206, wyposażonego w felgi Karizzma od Barracuda Racing Wheels.

Peugeot 206 mimo swojego wieku, okazał się niezwykle popularny na scenie tuningowej i nawet dziś istnieją jego ciekawe okazy, które nadal świecą po całości. Wśród nich jest trzydrzwiowy model, który JMS Fahrzeugteile wyposażył w zestaw kół wyścigowych Barracuda i inne modyfikacje.

 

Koła to prawdziwy klasyk marki Barracuda – model Karizzma. Obręcze felgi mają matowo-czarne wykończenie PureSports i mierzą 7,5 x 17 cali (225 EUR). Są one połączone z przekładkami 20 mm i oponami 205/40 R17 na osiach tego 206. Zawieszenie Coilover KW Variant 1 z katalogu JMS obniża wysokość jazdy Peugeota, układając koła w łukach. Koła Karizzma są również dostępne w innych, większych rozmiarach do 10,5 x 20 cali.

 

 

Kolejną funkcją dodaną od JMS jest układ wydechowy grupy A, z jednoczesnym upgrade’m mocy do poziomu 245 KM za pomocą zestawu sprężarek Clemens Motorsport. Co więcej, dzięki pełnemu zestawowi nadwozia, w tym nowym progom i tylnemu spojlerowi, a także efektownemu malowaniu w stylu lat 90., ten 206 może przyciągać wzrok. Z kolei wnętrze wyposażone jest w fotele kubełkowe i pałąk.

 

Produkty JMS są dostępne w salonach samochodowych, w dobrze zaopatrzonych sklepach specjalistycznych lub bezpośrednio w JMS Fahrzeugteile.

 

Źródło: JMS Fahrzeugteile

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).