Peugeot 206 na felgach Karizzma od Barracuda Racing Wheels | MOTOFAKTOR

Peugeot 206 na felgach Karizzma od Barracuda Racing Wheels

person Adrian Januszkiewicz 13/02/2020

Firma JMS Fahrzeugteile zaprezentowała stuningowanego Peugeota 206, wyposażonego w felgi Karizzma od Barracuda Racing Wheels.

Peugeot 206 mimo swojego wieku, okazał się niezwykle popularny na scenie tuningowej i nawet dziś istnieją jego ciekawe okazy, które nadal świecą po całości. Wśród nich jest trzydrzwiowy model, który JMS Fahrzeugteile wyposażył w zestaw kół wyścigowych Barracuda i inne modyfikacje.

 

Koła to prawdziwy klasyk marki Barracuda – model Karizzma. Obręcze felgi mają matowo-czarne wykończenie PureSports i mierzą 7,5 x 17 cali (225 EUR). Są one połączone z przekładkami 20 mm i oponami 205/40 R17 na osiach tego 206. Zawieszenie Coilover KW Variant 1 z katalogu JMS obniża wysokość jazdy Peugeota, układając koła w łukach. Koła Karizzma są również dostępne w innych, większych rozmiarach do 10,5 x 20 cali.

 

 

Kolejną funkcją dodaną od JMS jest układ wydechowy grupy A, z jednoczesnym upgrade’m mocy do poziomu 245 KM za pomocą zestawu sprężarek Clemens Motorsport. Co więcej, dzięki pełnemu zestawowi nadwozia, w tym nowym progom i tylnemu spojlerowi, a także efektownemu malowaniu w stylu lat 90., ten 206 może przyciągać wzrok. Z kolei wnętrze wyposażone jest w fotele kubełkowe i pałąk.

 

Produkty JMS są dostępne w salonach samochodowych, w dobrze zaopatrzonych sklepach specjalistycznych lub bezpośrednio w JMS Fahrzeugteile.

 

Źródło: JMS Fahrzeugteile

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).