Petronas Lubricants International i CNH Industrial Brands znów współpracują | MOTOFAKTOR

Petronas Lubricants International i CNH Industrial Brands znów współpracują

Petronas Lubricants International (PLI) wznowił współpracę z Case IH, New Holland Agriculture oraz CASE Construction Equipment i New Holland Construction.

 

PLI zaprezentował również nowe produkty w cieszących się już dotychczas dużym powodzeniem liniach Petronas Tutela, Akcela oraz Ambra Multi-traction.

 

Wieloletnie partnerstwo między PLI i CNH Industrial*, zaowocowało odpowiednio opracowanymi olejami i smarami Ambra i Akcela. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby zapewniać najwyższe osiągi maszynom CNH Industrial – nawet w ekstremalnych warunkach ekstremalnego. Akcela jest również rekomendowanym produktem dla ciągników Steyr. Wspólne doświadczenie inżynierów i naukowców z firm Petronas oraz CNH Industrial zaowocowało stworzeniem nowoczesnych olejów i smarów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie wydajności dla maszyn rolniczych oraz budowlanych.

 

Od kwietnia 2022 roku PLI wprowadza na rynek unowocześnioną gamę produktów Petronas Tutela, Ambra i Akcela, przeznaczonych dla maszyn produkcji CNH Industrial. Nowe produkty Petronas Tutela CNH Industrial dostępne będą pod wspólną marką, w dobrze już znanych, profesjonalnych, opakowaniach. Fakt ten jeszcze mocniej podkreśla relacje między obiema firmami.

 

Nowe linie produktów uwzględniają udoskonalone i zmodernizowane parametry techniczne CNH Industrial dla przekładni, rozwiązań hydraulicznych i smarowych. Produkty te zostały poddane intensywnym testom tarcia sprzęgła, przeprowadzonym w hamowniach CNH Industrial, dzięki czemu spełniają nowe wymagania producenta, dotyczące wydajności. Nowe oleje, w wersji podstawowej, przetestowane zostały z wykorzystaniem dwunastu różnych materiałów trących, co zaowocowało usprawnieniem i uproszczeniem zarówno olejów hydraulicznych, jak i przekładniowych.

 

Ponieważ Petronas jest oficjalnie zalecanym producentem środków smarnych, specjaliści firmy ściśle współpracują z zespołem CNH Industrial w Globalnym Centrum Badań i Technologii Santena. Współtworzą tam produkty, które przed długi czas utrzymują w dobrej kondycji sprzęt przeznaczony do pracy w ekstremalnych temperaturach oraz w trudnym terenie.

 

Urządzenia produkowane przez CNH Industrial często eksploatowane są w ekstremalnych warunkach przez cały rok. Dlatego też oczekuje się od nich niezawodności. W odpowiedzi na te potrzeby Petronas i CNH Industrial angażują się w działania, mające na celu unikanie kosztownych konserwacji, dając tym samym pracownikom komfort wykonywania swojej pracy.

 

Jesteśmy dumni, że możemy świętować ponad 25 lat współpracy z CNH Industrial, a równocześnie nadal rozwijać i pogłębiać nasze partnerstwo, rozwijając innowacyjną ofertę nowych olejów Petronas Tutela, Ambra i Akcela. Razem możemy nadal zwiększać wydajność i niezawodność maszyn rolniczych i budowlanych CNH Industrial oraz pozostać rekomendowanym producentem środków smarnych – mówi Domenico Ciaglia, regionalny dyrektor zarządzający EMEA w PETRONAS Lubricants International (PLI).

 

Petronas jest wieloletnim partnerem CNH Industrial. Nasze zespoły konstruktorów, naukowców i mechaników pracują razem od dziesięcioleci, a w wyniku naszej udanej współpracy tworzymy coraz lepsze produkty. Wraz z udoskonalaniem naszych maszyn, rozwijają się również rozwiązania w zakresie środków smarnych i cieszymy się, że wraz z Petronas rozszerzamy naszą ofertę, zapewniając tym samym najwyższą wydajność naszych maszyn – dodała Rosella Risso, wiceprezes w Agriculture – Global Parts&Service, CNH Industrial.

 

Nowe produkty Petronas Tutela, Ambra i Akcela, rekomendowane dla CNH Industrial są już dostępne i zostaną wprowadzane do maszyn stopniowo, w trakcie roku.

 

* CNH Industrial i Petronas współpracują w regionach EMEA i Ameryki Południowej

 

Źródło: Petronas

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).