Pełna oferta febi i Blue Print na ProfiAuto Show 2019 | MOTOFAKTOR

Ferdinand Bilstein Polska zaprezentuje podczas targów ProfiAuto Show ofertę marek febi i Blue Print.

Targi ProfiAuto Show mają być okazją dla Grupy Ferdinand Bilstein na szczególną promocję trzech grup produktów tj. łańcuchowych układów rozrządu, układów hamulcowych oraz pomp wody.

 

febi oferuje ponad 300 łańcuchów rozrządu o jakości OE dostępnych pojedynczo lub w zestawach z napinaczami łańcucha, prowadnicami, ślizgami i kołami zębatymi. Wybrane łańcuchy posiadają opatentowaną powłokę Tritan, dzięki której ograniczone zostaje zużycie łańcuchów rozrządu. Z kolei asortyment hamulców febi to szeroka oferta ponad 2500 różnych referencji o jakości OE wykonanych w najnowocześniejszej technologii. Oferta pomp wody to ponad 260 referencji.

 

W przypadku marki Blue Print dużo uwagi ma być poświęcone programowi wycieraczek oraz sprzęgieł. Oferta wycieraczek to kompleksowy program szkieletowych, hybrydowych oraz płaskich piór wycieraczek jak również tylnych wycieraczek z dedykowanym mocowaniem.
47 referencji pokrywa ponad 90% europejskiego parku samochodów osobowych. W konkursie organizowanym na stoisku marki klienci będą mogli zamontować wycieraczki Blue Print na czas i wygrać komplet wycieraczek.

 

Na stoisku odbędzie się również prezentacja wymiany zestawu sprzęgła Blue Print na przykładzie zespołu napędowego z silnikiem 2.0 HDI z wykorzystaniem modelu szkoleniowego składającego się z silnika spalinowego 2.0 HDI wraz ze skrzynią biegów ML6C. Omówiona zostanie metodyka doboru zestawu, jego poprawnego montażu oraz sposobu weryfikacji w warunkach pracy. Dla chętnych oferowana będzie możliwość dokonania praktycznego montażu zestawu sprzęgła Blue Print.

 

Promowana będzie również markowa wyszukiwarka części Grupy Ferdinand Bilstein, tj. partsfinder.

 

Źródło: bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).