“Pasja dla Czystej Mobilności” – nowy film Hella | MOTOFAKTOR

"Pasja dla Czystej Mobilności" - nowy film Hella

person Adrian Januszkiewicz 16/11/2018

"Passion for Clean Mobility" to hasło nowego materiału wideo, w którym Hella prezentuje swoje zaangażowanie w rozwój technologii czystej mobilności.

Jako jeden z największych dostawców motoryzacyjnych na świecie, Hella aktywnie napędza trend w zakresie efektywności energetycznej i elektryfikacji. Firma oferuje kompleksową ofertę obejmującą szeroki asortyment poczynając od systemów zarządzania akumulatorami na konwerterach DC/DC kończąc.

Przyjazna dla środowiska jazda staje się coraz bardziej atrakcyjna, a infrastruktura dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych stale się poprawia, niemniej jednak klasyczny silnik spalinowy nie zniknie z dnia na dzień. Dlatego właśnie przekazujemy naszą wiedzę do całej gamy koncepcji napędów. Björn Twiehaus kierownik działu Product Energy Management i członek zarządu działu Elektronika w firmie Hella

 

Hella oferuje produkty przeznaczone do hybryd, hybryd plug-in oraz pojazdów elektrycznych, a także do klasycznych silników spalinowych.

W ten sposób towarzyszymy klientom kompleksowo na drodze do elektromobilności. Björn Twiehaus

 

Firma wyraża to podejście za pomocą głównego hasła “Pasja dla czystej mobilności”. W drodze do “czystej mobilności” Hella stale rozwija swoje produkty i koncentruje się przede wszystkim na przyszłościowych rozwiązaniach, takich jak bezpieczne zarządzanie baterią i inteligentne zarządzanie ciepłem.

 

W nowym filmie “Passion for Clean Mobility” Hella wyjaśnia, jak mogą wyglądać obecne i przyszłe koncepcje mobilności elektrycznej. Film został nakręcony w Szanghaju – jednym z największych rynków dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych.

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).