„Pasja dla Czystej Mobilności” – nowy film Hella | MOTOFAKTOR

"Pasja dla Czystej Mobilności" - nowy film Hella

"Passion for Clean Mobility" to hasło nowego materiału wideo, w którym Hella prezentuje swoje zaangażowanie w rozwój technologii czystej mobilności.

Jako jeden z największych dostawców motoryzacyjnych na świecie, Hella aktywnie napędza trend w zakresie efektywności energetycznej i elektryfikacji. Firma oferuje kompleksową ofertę obejmującą szeroki asortyment poczynając od systemów zarządzania akumulatorami na konwerterach DC/DC kończąc.

Przyjazna dla środowiska jazda staje się coraz bardziej atrakcyjna, a infrastruktura dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych stale się poprawia, niemniej jednak klasyczny silnik spalinowy nie zniknie z dnia na dzień. Dlatego właśnie przekazujemy naszą wiedzę do całej gamy koncepcji napędów.

kierownik działu Product Energy Management i członek zarządu działu Elektronika w firmie Hella - Björn Twiehaus

 

Hella oferuje produkty przeznaczone do hybryd, hybryd plug-in oraz pojazdów elektrycznych, a także do klasycznych silników spalinowych.

W ten sposób towarzyszymy klientom kompleksowo na drodze do elektromobilności.

- Björn Twiehaus

 

Firma wyraża to podejście za pomocą głównego hasła „Pasja dla czystej mobilności”. W drodze do „czystej mobilności” Hella stale rozwija swoje produkty i koncentruje się przede wszystkim na przyszłościowych rozwiązaniach, takich jak bezpieczne zarządzanie baterią i inteligentne zarządzanie ciepłem.

 

W nowym filmie „Passion for Clean Mobility” Hella wyjaśnia, jak mogą wyglądać obecne i przyszłe koncepcje mobilności elektrycznej. Film został nakręcony w Szanghaju – jednym z największych rynków dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych.

Źródło: Hella

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).