Ostatnie w tym roku wydanie Inter Truck | MOTOFAKTOR

Ostatnie w tym roku wydanie Inter Truck

person Adrian Januszkiewicz 21/11/2018

Klienci Inter Cars otrzymali właśnie czwarty, ostatni w tym roku numer kwartalnika Inter Truck.

Co tym razem czytelnicy znajdą w czasopiśmie przeznaczonym dla mechaników, warsztatowców i pasjonatów rynku ciężarowego?

 

Po pozytywnym odzewie, z jakim spotkał się wywiad z Iwoną Blecharczyk, redakcja Inter Truck postanowiła kontynuować publikację rubryki „Z trasy”, w której umieszczane są rozmowy z najciekawszymi osobistościami świata truckersów. W najnowszym wydaniu kwartalnika czytelnicy znajdą więc wywiad z Helą i Snajperem, małżeństwem zawodowych kierowców wspólnie przemierzającym Europę w podwójnej obsadzie. Równie ciekawie przedstawia się rozmowa z Łukaszem Wiśniewskim, właścicielem serwisu Autodas z Elbląga.

 

Tradycyjnie, pierwsza część kwartalnika poświęcona jest wydarzeniom związanym bezpośrednio z Inter Cars. W niej czytelnicy znajdą m.in. informacje o nowej umowie największego dystrybutora części samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej z firmą Total, o akcji promocyjnej, w której wygrać można wyjazd do Bormio, a także o nowej naczepie ShowCar i podsumowaniu regionalnych spotkań sieci Q-Service Truck.

 

W dalszej części czasopisma czytelnicy znajdą nowości asortymentowe Inter Cars dla rynku agro, wywiad z managerem Bio Service, Wojciechem Kopaczem na temat zużytych akumulatorów, a także liczne nowości produktowe oraz porady techniczne. Na szczególną uwagę zasługują artykuły o zintegrowanych systemach Bosch Connected Repair i e-Sowa, o nowej gamie olejów od Castrol oraz wywiad z Marcinem Nesterem, który podpowiada, czy warto korzystać z leasingu w Inter Cars.

 

Duża część numeru poświęcona jest technologii przyszłości – czytelnicy znajdą więc m.in. prezentację rewolucyjnego na naszym rynku narzędzia do telematyki pojazdów eTruck, obszerną relację z targów w Hanowerze, na których znalazło się wiele prototypowych rozwiązań dla rynku ciężarowego, a także artykuł o autobusach przyszłości. Jak w każdym numerze, także i w listopadowym wydaniu, znalazło się miejsce na techniczne porady: jak wymieniać tarcze hamulcowe radzą specjaliści od TRW, a cennych wskazówek przy wymianie sprzęgła udzielają mechanicy z Valeo i Schaefflera.

 

Ostatnie w tym roku wydanie Inter Truck trafiło już do klientów. Jego elektroniczną wersję można znaleźć w załączeniu.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).