Ostatni miesiąc promocji „Wyjedź z nami” Hurtowni Motoryzacyjnej Gordon | MOTOFAKTOR

Ostatni miesiąc promocji "Wyjedź z nami" Hurtowni Motoryzacyjnej Gordon

person Adrian Januszkiewicz 6/05/2019

Do końca maja potrwa promocja "Wyjedź z nami 2019" na produkty Castrol oferowane przez Hurtownię Motoryzacyjną Gordon.

W okresie od 15.01.2019 roku do 31.05.2019 roku zakupy produktów marki Castrol w Hurtowni Motoryzacyjnej Gordon są nagradzane dodatkowym bonusem do planowanego obrotu. 100 % wartości netto zakupów produktów Castrol jest dodatkowo doliczane do realizacji planów „Wyjedź z nami 2019”.

 

Uczestnicy promocji mogą wygrać wyjazdy do USA, na Majorkę i na Madagaskar. W tym roku obowiązują nowe zasady. Do tej pory w promocji „Wyjedź z Nami” klienci otrzymywali nagrody według miejsc w rankingu. W obecnej edycji wygrane przyznawane będą według planów obrotowych. Każdy klient, który wykona plan ma pewne miejsce na wyjazd (plany są zróżnicowane w zależności od wyjazdu).

 

Szczegóły u przedstawicieli handlowych lub w placówkach.

 

Źródło: Hurtownia Motoryzacyjna Gordon

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).