OSRAM z PCK pomaga Ukrainie | MOTOFAKTOR

OSRAM z PCK pomaga Ukrainie

Podobnie jak wiele przedsiębiorstw, także firma OSRAM zaangażowała się w pomoc dla mieszkańców Ukrainy.

W jej ramach za pośrednictwem Polskiego Czerwonego Krzyża przekazała potrzebującym lampy inspekcyjne o wartości 1 600 000 zł. Wysłane produkty, zasilane energią z akumulatorów, mogą służyć między innymi jako oświetlenie w awaryjnych sytuacjach.

 

Przekazane przez firmę OSRAM lampy zostały przewiezione ciężarówkami Polskiego Czerwonego Krzyża do Ukrainy, gdzie przekazano je Ukraińskiemu Czerwonemu Krzyżowi. Lampy trafiły do szpitali, schronów i innych miejsc, w których oświetlenie jest niezbędne, a istnieje ryzyko utraty zasilania lub w ogóle go nie ma.

 

Gdy tylko pojawiła się możliwość udzielenia wsparcia naszym sąsiadom, natychmiast zdecydowaliśmy się pomóc. Ta inicjatywa spotkała się z pozytywnym odzewem naszych pracowników i przełożonych, co bardzo nas cieszy. Wiele osób z Polski i Niemiec zaangażowało się w realizację tego przedsięwzięcia – powiedział Andrzej Przybylski, dyrektor działu Automotive w ams OSRAM w Polsce.

 

Wysokiej jakości oświetlenie pozwoli na zabezpieczenie miejsc pobytu cywilów czy szpitali na wypadek braku prądu. Jest to bardzo potrzebny sprzęt, który z pewnością ułatwi funkcjonowanie wielu ukraińskich placówek. Dziękujemy za współpracę i za możliwość wspólnych działań. Dzięki Wam możemy pomóc potrzebującym – mówią przedstawiciele Polskiego Czerwonego Krzyża.

 

Wśród przekazanych produktów znalazły się takie lampy rodziny LEDinspect jak: Mini Compact 80, Professional 150 i 180, Flooder 10W i 20W, Flooder Helicopter i Spaceship, Mini 125, Pocket 160 i PRO Slimline 280. Wszystkie są zasilane z akumulatorów, dzięki czemu mogą zapewnić oświetlenie w sytuacji awaryjnej.

 

Źródło: OSRAM

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).