OSRAM wprowadził do oferty nowy kompresor | MOTOFAKTOR

OSRAM wprowadził do oferty nowy kompresor

Firma OSRAM uzupełniła ofertę kompresorów o model TYREinflate Connect 650, którym można sterować przy pomocy aplikacji w telefonie.

W urządzeniu OSRAM TYREinflate Connect 650 można uruchomić pompowanie przy pomocy aplikacji OSRAM Connect (dostępnej w AppStore i Google Play), a dane na temat ciśnienia mogą być ściągane automatycznie po podaniu modelu samochodu i rozmiaru opon lub wprowadzane ręcznie. W zależności od rozmiaru kół i wymaganej wartości barów, proces uzupełnienia potrwa maksymalnie trzy minuty i po osiągnięciu zadanego ciśnienia samoczynnie się kończy.

 

 

Zwijany przewód zasilający o długości 3,3 m z wtyczką do gniazdka zapalniczki umożliwi bez problemu napompowanie opon nawet w największych samochodach. Z kolei elastyczny wąż o długości 65 cm ma końcówkę, która pozwoli wyrównać ciśnienie w kołach z trudno dostępnym zaworem. Dodatkowa lampa LED przyda się w sytuacji, gdy trzeba będzie napompować koło w nocy, a duży włącznik można obsługiwać np. stopą. Producent udziela dwuletniej gwarancji na kompresor TYREinflate Connect 650, podobnie jak na inne urządzenia tej serii.

 

Dzięki zestawowi adapterów kompresorami OSRAM można napompować opony motocyklowe, rowerowe, te od przyczep, a nawet dziecięcych wózków. Jest też możliwość wykorzystania urządzeń tej serii do napełnienia powietrzem wszelkiego sprzętu sportowego – pontonów, piłek, basenów, materacy czy wodnych zabawek.

 

Źródło: OSRAM

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).