OSRAM wprowadził do oferty nowy kompresor | MOTOFAKTOR

OSRAM wprowadził do oferty nowy kompresor

person Adrian Januszkiewicz 2/08/2022

Firma OSRAM uzupełniła ofertę kompresorów o model TYREinflate Connect 650, którym można sterować przy pomocy aplikacji w telefonie.

W urządzeniu OSRAM TYREinflate Connect 650 można uruchomić pompowanie przy pomocy aplikacji OSRAM Connect (dostępnej w AppStore i Google Play), a dane na temat ciśnienia mogą być ściągane automatycznie po podaniu modelu samochodu i rozmiaru opon lub wprowadzane ręcznie. W zależności od rozmiaru kół i wymaganej wartości barów, proces uzupełnienia potrwa maksymalnie trzy minuty i po osiągnięciu zadanego ciśnienia samoczynnie się kończy.

 

 

Zwijany przewód zasilający o długości 3,3 m z wtyczką do gniazdka zapalniczki umożliwi bez problemu napompowanie opon nawet w największych samochodach. Z kolei elastyczny wąż o długości 65 cm ma końcówkę, która pozwoli wyrównać ciśnienie w kołach z trudno dostępnym zaworem. Dodatkowa lampa LED przyda się w sytuacji, gdy trzeba będzie napompować koło w nocy, a duży włącznik można obsługiwać np. stopą. Producent udziela dwuletniej gwarancji na kompresor TYREinflate Connect 650, podobnie jak na inne urządzenia tej serii.

 

Dzięki zestawowi adapterów kompresorami OSRAM można napompować opony motocyklowe, rowerowe, te od przyczep, a nawet dziecięcych wózków. Jest też możliwość wykorzystania urządzeń tej serii do napełnienia powietrzem wszelkiego sprzętu sportowego – pontonów, piłek, basenów, materacy czy wodnych zabawek.

 

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).