OSRAM ma nowy kompresor w portfolio | MOTOFAKTOR

OSRAM ma nowy kompresor w portfolio

person Redakcja 21/03/2023

OSRAM rozszerzył swoją linię kompresorów TYREinflate o bezprzewodowy model OTIR 4000.

 

Jak zapewnia OSRAM, kompresor TYREinflate 4000 napompuje 13 calową oponę w niecałe cztery minuty, a 15-calową w sześć minut. Wbudowany akumulator jonowo-litowy pozwala na użycie go w każdym miejscu, a podświetlany i czytelny wyświetlacz ma dodatkowo ułatwiać pracę również po zmroku. Oprócz funkcji bezprzewodowego pompowania, urządzenie wyposażono w metrowy kabel do ładowania typu USB-C, a także przewód zasilający z wtyczką do gniazda zapalniczki.

 

TYREinflate 4000 ma także szereg innych, przydatnych funkcji – można zaprogramować w nim kilka wartości pożądanego ciśnienia, aby w każdym momencie i szybko napompować koło, a kompresor samoczynnie zakończy proces pompowania po osiągnięciu zadanej wartości. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest także lampka LED oraz zawór upustowy, przy pomocy którego można łatwo zmniejszyć ciśnienie.

Kompresor OSRAM OTIR 4000

Kompresor TYREinflate sprawdzi się nie tylko w samochodach. W zestawie dostępny jest zestaw trzech adapterów, dzięki którym można napompować także opony motocyklowe, rowerowe, te od przyczep, a nawet dziecięcych wózków. W sezonie letnim urządzenie można także wykorzystać do napełnienia powietrzem wszelkiego sprzętu sportowego – pontonów, piłek, basenów, materacy czy wodnych zabawek.

 

Urządzenie OTIR 4000 to już ósmy model w dostępnej ofercie kompresorów TYREnflate firmy OSRAM. Większość z nich to produkty z cyfrowym manometrem, a w zależności od potrzeb użytkownicy mogą znaleźć proste i klasyczne modele, a także przeznaczone dla bardziej wymagających klientów, o konkretnych preferencjach, wyposażone w dodatkowe funkcje ułatwiające obsługę. Na całą serię kompresorów TYREinflate producent udziela 2-letniej gwarancji.

 

Źródło: OSRAM

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).