OSRAM ma dwie nowe lampy LEDinspect | MOTOFAKTOR

OSRAM ma dwie nowe lampy LEDinspect

W portfolio lamp LEDinspect marki OSRAM znalazły się dwa urządzenia, które mogą pomóc specjalistom precyzyjnie doświetlić każdy zakamarek komory silnika.

 

Ważąca jedynie 840 gramów lampa LEDinspect Rechargeable Underbonnet Light to rozwiązanie do równoczesnego oświetlenia całej powierzchni pod maską samochodu, ale nie tylko. Możliwość obracania części świecącej o 360o umożliwia ustawienie kąta padania światła do potrzeb użytkownika i wykonywanej pracy. Lampa może pracować przez ok. 4,5 h, w dwóch trybach – emitując wysoki strumień świetlny – 1200 lumenów lub niski – do 600 lumenów, co dodatkowo pozwala dopasować ją do własnych preferencji. Jej maksymalna długość to aż 1,8 m, dzięki czemu można jej używać w zdecydowanej większości modeli samochodów. Jak wszystkie lampy serii LEDinspect, Rechargeable Underbonnet Light, wykonana jest solidnie, a odpowiednie klasy odporności (IP65 / IK07) pozwalają na pracę w wymagających warunkach.

Lampa OSRAM LEDinspect Rechargeable Underbonnet Light, Fot. OSRAM

LEDinspect Utility 1000 to lampa, która może osiągać maksymalny strumień świetlny wynoszący aż 1000 lumenów. Wiele funkcji ustawień kąta świecenia (180o zgięcia i 360o obrotu) pozwala na dopasowanie oświetlenia do różnych zadań i zapewnia elastyczność. Dzięki długości 500 mm może oświetlać nie tylko całą komorę silnika, lecz także świetne nada się do pracy przy podwoziu czy w kabinie. W zależności od trybu pracy, lampa może pracować od 2,5 do nawet 5,5 h. W zestawie dołączone są dwa zasilacze i wtyczki sieciowe.

Lampa OSRAM LEDinspect Utility 1000, Fot. OSRAM

Źródło: OSRAM

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).