OSRAM ma dwie nowe lampy LEDinspect | MOTOFAKTOR

OSRAM ma dwie nowe lampy LEDinspect

person Redakcja 15/09/2023

W portfolio lamp LEDinspect marki OSRAM znalazły się dwa urządzenia, które mogą pomóc specjalistom precyzyjnie doświetlić każdy zakamarek komory silnika.

 

Ważąca jedynie 840 gramów lampa LEDinspect Rechargeable Underbonnet Light to rozwiązanie do równoczesnego oświetlenia całej powierzchni pod maską samochodu, ale nie tylko. Możliwość obracania części świecącej o 360o umożliwia ustawienie kąta padania światła do potrzeb użytkownika i wykonywanej pracy. Lampa może pracować przez ok. 4,5 h, w dwóch trybach – emitując wysoki strumień świetlny – 1200 lumenów lub niski – do 600 lumenów, co dodatkowo pozwala dopasować ją do własnych preferencji. Jej maksymalna długość to aż 1,8 m, dzięki czemu można jej używać w zdecydowanej większości modeli samochodów. Jak wszystkie lampy serii LEDinspect, Rechargeable Underbonnet Light, wykonana jest solidnie, a odpowiednie klasy odporności (IP65 / IK07) pozwalają na pracę w wymagających warunkach.

Lampa OSRAM LEDinspect Rechargeable Underbonnet Light, Fot. OSRAM

LEDinspect Utility 1000 to lampa, która może osiągać maksymalny strumień świetlny wynoszący aż 1000 lumenów. Wiele funkcji ustawień kąta świecenia (180o zgięcia i 360o obrotu) pozwala na dopasowanie oświetlenia do różnych zadań i zapewnia elastyczność. Dzięki długości 500 mm może oświetlać nie tylko całą komorę silnika, lecz także świetne nada się do pracy przy podwoziu czy w kabinie. W zależności od trybu pracy, lampa może pracować od 2,5 do nawet 5,5 h. W zestawie dołączone są dwa zasilacze i wtyczki sieciowe.

Lampa OSRAM LEDinspect Utility 1000, Fot. OSRAM

Źródło: OSRAM

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).