ORLEN OIL ma nowy płyn chłodniczy | MOTOFAKTOR

ORLEN OIL ma nowy płyn chłodniczy

Do oferty ORLEN OIL dołączył płyn chłodniczy Petrygo EVO przeznaczony do układów chłodniczych pojazdów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych.

Płyn chłodniczy ORLEN OIL Petrygo EVO opracowano na bazie wysokiej klasy glikolu etylenowego oraz dodatków uszlachetniających. Można go mieszać ze wszystkimi płynami w standardzie Grupy VW m.in. G11, G12, G12+, G12++, G13.

Petrygo EVO można stosować do chłodzenia silników każdego typu, w samochodach osobowych i pojazdach ciężarowych, wyposażonych w chłodnice stalowe, aluminiowe i układy mieszane. Jest on kompatybilny z większością płynów chłodzących na bazie glikolu etylenowego i spełnia wymagania norm: VW TL 774-L (G 12 EVO), ASTM D3306, PN-C-40007, JIS K2234, FVV R 530, BS 6580, AFNOR NF-R-15-601.

Petrygo EVO gwarantuje ochronę przed korozją, kawitacją oraz przegrzaniem silnika przez 5 lat lub 250 tys. kilometrów. Dodatkowo, jest odporny na temperatury sięgające -37°C, zapobiega tworzeniu się osadów i kamienia, a także nie szkodzi elementom gumowym i z tworzyw sztucznych.

W ofercie produktowej ORLEN OIL dla układów chłodzenia znajduje się pięć nowych pozycji, w tym nowy płyn chłodniczy: Petrygo QNew, Petrygo G12+ Plus, Petrygo G12++ Prime, Petrygo Heavy i Petrygo EVO.

Źródło: ORLEN OIL

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).