Opony Yokohama Advan V107 w BMW X3 i X4 | MOTOFAKTOR

Opony Yokohama Advan V107 w BMW X3 i X4

person Adrian Januszkiewicz 8/10/2020

BMW X3 oraz BMW X4 będą fabrycznie wyposażone w nowy model opon Yokohama.

Yokohama dostarcza swoje opony Advan Sport V107 do Grupy BMW. Są one wykorzystywane jako oryginalne wyposażenie (OE) w modelach BMW X3 i X4. Auta wyposażone są w opony w rozmiarze 225/60R18 104W. Model Advan Sport V107 zastąpił model Advan Sport V105, który był wykorzystywany w tych dwóch modelach BMW od 2018 roku.

 

Advan Sport V107 to opona o wysokich osiągach opracowana przez firmę Yokohama Rubber głównie do użytku w samochodach klasy premium o dużej mocy. Rozmiary montowane w autach BMW zachowywać mają wysokie właściwości jezdne oraz najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy, z jakich znane były opony Advan Sport V105, a jednocześnie zapewniać jeszcze mniejsze opory toczenia (klasa „A” w systemie UE). Ma to mieć bezpośredni wpływ na niższe zużycie paliwa podczas jazdy. Opony dostarczane do BMW X3 i X4 zostały opracowane przez Yokohamę wspólnie z BMW i mają na boku opony symbol homologacji niemieckiego producenta samochodów.

 

Źródło: Yokohama

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).