Opony Vredestein w grze "Farming Simulator 22" | MOTOFAKTOR

Opony Vredestein w grze "Farming Simulator 22"

W nowej wersji gry "Farming Simulator" po raz pierwszy pojawiły się opony Vredestein. Gra została udostępniona 22 listopada.

Inicjatywa ta jest częścią strategii firmy Apollo Tyres, która ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie pełnej gamy produktów rolniczych marki Vredestein wśród milionów obecnych i aspirujących rolników oraz firm należących do dostawców.

 

Firma Apollo Tyres ściśle współpracowała z twórcą gry, GIANTS Software, aby zapewnić możliwie najlepsze odwzorowanie prezentowanych opon Vredestein — do ciągników, przyczep, osprzętu, ładowarek i maszyn żniwnych. Wiązało się to z udostępnianiem dużych ilości danych 2D i 3D, które ukazały niepowtarzalne cechy fizyczne każdego produktu.

Tryb konfiguracji w grze "Farming Simulator 22"

Opony rolnicze firmy Vredestein zostały zaprojektowane w oparciu o model Traxion, znany z zakrzywionych, nierównoległych klocków bieżnika, które ułatwiają samoczyszczenie i zapewniają maksymalną ochronę gleby, a jednocześnie optymalizują komfort jazdy i trwałość opon.

 

Robbert Holtkamp z działu komunikacji marketingowej OHT Europe stwierdził: Współpraca z GIANTS Software jest doskonałym sposobem na kontakt z globalną społecznością graczy online, w tym z wieloma młodszymi osobami, które mogą nie być świadome istnienia marki Vredestein. Symulacja staje się coraz ważniejsza dla firmy Apollo Tyres, pomagając nam w projektowaniu i testowaniu nowych produktów Vredestein oraz w szybszym wprowadzeniu ich na rynek. Dobrze jest wiedzieć, że dzięki grze „Farming Simulator 22” możemy teraz odkrywać nowe środowiska cyfrowe, pomagając milionom rolników i przedsiębiorców rolnych zoptymalizować ich wydajność w najbardziej efektywny i przyjemny sposób.

 

Źródło: Apollo Tyres

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).