Opony Vredestein w grze "Farming Simulator 22" | MOTOFAKTOR

W nowej wersji gry "Farming Simulator" po raz pierwszy pojawiły się opony Vredestein. Gra została udostępniona 22 listopada.

Inicjatywa ta jest częścią strategii firmy Apollo Tyres, która ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie pełnej gamy produktów rolniczych marki Vredestein wśród milionów obecnych i aspirujących rolników oraz firm należących do dostawców.

 

Firma Apollo Tyres ściśle współpracowała z twórcą gry, GIANTS Software, aby zapewnić możliwie najlepsze odwzorowanie prezentowanych opon Vredestein — do ciągników, przyczep, osprzętu, ładowarek i maszyn żniwnych. Wiązało się to z udostępnianiem dużych ilości danych 2D i 3D, które ukazały niepowtarzalne cechy fizyczne każdego produktu.

Tryb konfiguracji w grze "Farming Simulator 22"

Opony rolnicze firmy Vredestein zostały zaprojektowane w oparciu o model Traxion, znany z zakrzywionych, nierównoległych klocków bieżnika, które ułatwiają samoczyszczenie i zapewniają maksymalną ochronę gleby, a jednocześnie optymalizują komfort jazdy i trwałość opon.

 

Robbert Holtkamp z działu komunikacji marketingowej OHT Europe stwierdził: Współpraca z GIANTS Software jest doskonałym sposobem na kontakt z globalną społecznością graczy online, w tym z wieloma młodszymi osobami, które mogą nie być świadome istnienia marki Vredestein. Symulacja staje się coraz ważniejsza dla firmy Apollo Tyres, pomagając nam w projektowaniu i testowaniu nowych produktów Vredestein oraz w szybszym wprowadzeniu ich na rynek. Dobrze jest wiedzieć, że dzięki grze „Farming Simulator 22” możemy teraz odkrywać nowe środowiska cyfrowe, pomagając milionom rolników i przedsiębiorców rolnych zoptymalizować ich wydajność w najbardziej efektywny i przyjemny sposób.

 

Źródło: Apollo Tyres

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).