Opony.pl wybiera Motowarsztat.pl do zarządzania swoim pierwszym warsztatem samochodowym

Opony.pl wybiera Motowarsztat.pl do zarządzania swoim pierwszym warsztatem samochodowym

person Redakcja 27/07/2023

Serwis Opony.pl którego właścicielem jest Oponeo.pl, wybrał Motowarsztat.pl, oprogramowanie do zarządzania warsztatem samochodowym, do prowadzenia swojego debiutanckiego punktu serwisowego.

 

Motowarsztat.pl, lider w zakresie oprogramowania dla warsztatów samochodowych, ogłasza nową, istotną współpracę z firmą Opony.pl, jednym z największych sprzedawców opon w internecie. Firma Opony.pl wybrała oprogramowanie Workshop Management Sp. z o.o. do zarządzania swoim nowo otwieranym warsztatem samochodowym.

Nasze oprogramowanie zostało stworzone z myślą o wsparciu warsztatów w ich codziennej pracy. Zaszczytem jest dla nas, że firma o takim prestiżu, jak Oponeo.pl, wybrała nas do współpracy w swoim debiucie, jakim jest dla nich pierwszy warsztat samochodowy. To jest dowód na to, że jesteśmy liderem w oferowaniu kompleksowych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej. Cieszymy się na wspólną owocną współpracę i sukcesy, które niewątpliwie nadchodzą. Przemysław Cholewa CEO Workshop Management Sp. z. o.o.

Dlaczego Opony.pl postawiło na Motowarsztat.pl

Firma znana z szerokiego wyboru opon i doskonałej obsługi swoich klientów online teraz przenosi swoją działalność do sfery stacjonarnej. Wybór oprogramowania Motowarsztat.pl jest strategicznym krokiem w tym kierunku.

Decyzja o wyborze Motowarsztat.pl była dla nas naturalna. Ich oprogramowanie oferuje kompleksową obsługę - od przyjęcia zlecenia, poprzez zarządzanie magazynem, planowanie pracy, aż do fakturowania. Ponadto imponowało nam ich podejście do biznesu i nastawienie na ciągły rozwój, to nas zdecydowanie łączy. Wierzymy, że dzięki Motowarsztat.pl nasz warsztat samochodowy otrzyma najlepsze możliwe wsparcie już od pierwszych dni funkcjonowania. Jakub Borakiewicz Oponeo.pl

 

Workshop Management Sp. z. o.o. to dynamicznie rozwijająca się organizacja, która od kilku lat dostarcza zaawansowane rozwiązania IT dla sektora motoryzacyjnego. Swoją renomę zdobyła m.in dzięki rozwijaniu nowatorskiego oprogramowania Motowarsztat.pl. Ta uniwersalna i nowoczesna aplikacja dla branży motoryzacyjnej stworzona została we współpracy z właścicielami i pracownikami zakładów mechanicznych w całej Polsce. Oprócz zaawansowanych technologicznie produktów dla motoryzacji firma zapewnia wsparcie techniczne, organizuje szkolenia i konsultacje, a wszystko po to, by użytkownicy mogli w pełni wykorzystać potencjał dostarczanych im rozwiązań. Misją firmy jest pomoc w maksymalizacji efektywności i jakości pracy każdego warsztatu.

 

Źródło: Workshop Management

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).