Opony dostawcze Yokohama BluEarth-Van RY55 | MOTOFAKTOR

Opony dostawcze Yokohama BluEarth-Van RY55

person Adrian Januszkiewicz 27/04/2020

Oferta Yokohamy została rozszerzona o opony BluEarth-Van RY55, przeznaczone do aut dostawczych, vanów i pick-upów.

Nowe opony Yokohamy wykorzystują ekologiczną technologię BluEarth, stworzoną z uwzględnieniem potrzeb środowiskowa naturalnego oraz człowieka. Zastosowano w nich też symetryczny wzór bieżnika z udoskonalonym designem profilu oraz wzmocnioną konstrukcją.

 

Dzięki nowej mieszance z potrójnym polimerem i większą ilością krzemionki opona ma być bardziej przyczepna na mokrej nawierzchni, trwała i odporna na nierównomierne zużycie. Na mocny profil bieżnika tego modelu składają się m.in. bloki o kształcie trójkątów oraz szerokie proste rowki, które razem mają minimalizować efekt aquaplanningu.

 

Agresywny wzór barku opony łączący głębokie rowki i lamele ma odpowiadać z kolei za jej stabilność, a trójsektorowy wzór bieżnika za niski poziom hałasu. Stylowa i mocna konstrukcja ściany bocznej z wklęsłym, bardziej aerodynamicznym logo charakteryzuje się specjalną konstrukcją żebra mającą chronić ścianę boczną przed uszkodzeniami.

 

W porównaniu do poprzedniego modelu – RY818, Yokohama BluEarth-Van RY55 ma zapewniać o 50% dłuższy przebieg, 9% krótszą drogę hamowania i 19% niższe opory toczenia.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).